Meškanie menštruácie - bolesti v podbušku

skatte
25. jún 2008

Ahoj,možno ste sa už s niečim podobných stretli, a možno mi budete vedieť poratiť. Pred tromi mesiacmi som vysadila HAK, menštr. na to som dostala normlne, no teraz ked sa chceme začať snažilkovať som ju nedostala, mešká už cez dva týždne,,,no to by nič nebolo. Od kedy som ju mala dosťať mam mierne bolesti v podbrušku, je to neprijemne,,,stale ako keby som už, už mala dostať mrchu. Bojim sa, či nemam zapal, no tie už poznam, lebo už som ich mala....tehotna nie som, robila som si už dva testy s odstupom času ☹ Ja viem, že treba doktora , len ho tu nemam a tak skoro sa k nemu nedostanem 🙂

adria717
21. máj 2017

Zdravím, mám problem Menzes mi mešká už dva týždene to sa nič nedeje ale už týždeň mám hrozne kŕče v podbrušku ako keby som ich už mala dostať ale nemám ich stále niekedy sú až také silné že si musím ľahnúť . Viem mala by som ísť s tým k doktorovi ale bola by som rada za nejaké rady 🙂 ďakujem

dagmara23
3. apr 2018

Ahoj už mi meška mesiac a mam bolesti pod brucho a slabe bolesti v chrbte este som nebola u lekara chcem este cakat troska mohli bi ste mi podarit co to znamena

adriana1411
17. apr 2018

Ahojte baby prosimporadte 4 dni mi meska ms nikdy mi nemeska iba ked som bola dvakrat tehotna sice sa nesnazime ale boli ma pod bruchom a tiekla mi aj 4 dni z nosa krv a nechuti mi jest co myslite?

nikcabb
13. nov 2018

Ahojte baby. Uz 9 den mi meska menstruacia. 2 dni predtym ako som ju mala dostat sme mali s priatelom nechraneny styk. Myslite ze by som mohla otehotniet tak kratko pred menstruaciou? Uz tyzden mam bolesti v podbrusku ako pred ms ale ms nikde. Robila som si aj 2 testy oba negativne. Viem ze ak som otehotnela tak je skoro na testy ale nedalo mi to 😀 co myslite? Dakujem

dominika31071
13. dec 2018

Baby tiež mam podobný problém, vysadila som HAK pred mesiacom, MS momentálne mešká a taktiež ma pichá v podbrušku a bolia prsia.. Test ale vyšiel negat..