Meškanie MS po zmiznutí cysty

cien97
27. nov 2018

Baby, mám taký problém. MS som mala každých 30 dní. Nikdy nemeškali. Až raz mi meškali týždeň a pociťovala som neskutočnú bolesť v ľavom vaječníku. Ani zohnúť som sa nemohla tak som šla ku dr na kontrolu a zistil mi cystu 4cm. 4.10 mi vzali odber na hcg aj mi dal vyvolavačku aby mi došla MS. Došli mi 9.10. .... Prišla som opäť na kontrolu a že všetko je v poriadku. Cystu nemám a tehotná som nebola. Hneď nato mi MS opäť neprišla tak som šla opäť k dr lebo som cítila opäť bolesti ako vtedy čo som mala cystu. Cystu som nemala, čo sa týka tehotenstva tak som si robila test a bol negatívny. Opäť mi dal vyvolavačku 19.11 lebo prišlo mu divné že tehotna niesom lebo ma aj vyšetril, a že všetko je OK. No len mi kramy neprišli. Tak že či sa nemám bát, lebo test som si robila každý týžden aj teraz a negatívny, že MS príde. Lebo cítim bolesť v podbrušku a aj na ľavom vaječníku ako keby mali dôjsť. Tak že či náhodou oneskorená ovulácia a preto ?? Alebo fakt neviem

pininka
27. nov 2018

@cien97 možné je všetko, ale skôr je to nepravdepodobné. Ak máš stále bolesti a pod tak zrejme tam niečo ešte bude čo nevidí, myslím inú cystu a pod.

cien97
autor
27. nov 2018

@pininka Ale tie bolesti nastanú vtedy ak niesom v strese. Lebo kvoli tomu mi to prišlo divné že vtedy mi po vyvolavačke prišli n 5 deň a teraz ako keby sa jej nechcelo alebo neviem

pininka
27. nov 2018

@cien97 ťažko povedať, ja mám veľmi nepravidelnú, bežné mi mešká aj týždeň aj viac. Ale čítala som tu že niektorým babám nepríde ani po vyvolavacke. Každopádne bolesti by si nemala mať.

cien97
autor
27. nov 2018

@pininka ako niesú také neznesiteľné, skôr také ako by mali dôjsť 🙂 .... len nechcem žeby mi potom nenasadil HAK a to brať nechcem veľmi, lebo už na posledy čo osm pri ňom bola tak na to už viedol keď takto budu mi meškať

pininka
28. nov 2018

@cien97 vieš ja mám normálny menzes len keď beriem hák. Mám viacero cyst a sama doktorka mi povedala že bez hormónov nebudem mať nikdy pravidelný. Tiež ich neberiem a naposledy sa mi posunuli pred dovolenkou tak že som si brala tie tabletky na odklad menzesu.