Milovanie po cisárskom reze

2. jún 2023

Ahojte kočky, prosim vas, som po cisarskom, cistila som sa zdola ( krv) asi tyzden a uz mam len slaby menzes alebo ako sa tomu hovori 🙂
Chcem sa opytat, s manzelom sa mozme milovat az po 6 tyzdnoch?, pokial sa zdola vycistim ?
Nemilovali sme sa od kedy som otehotneka a teraz mam chut sa s nim milovat. Dakujem ;)

matullienka
2. jún 2023

Tak je jedno aký pôrod ale stále sa sťahuje maternica a po odkúpení placentu je na nej veľká rana, ja by som na tvojom mieste ešte počkala. To sestonedelie nie je nadarmo

milanemila
2. jún 2023

My sme mali po obidvoch mojich sekciach sex skor ako 6 tyzdnov po porode (samozrejme som uz nekrvacala). Ak sa citis dobre, tak skuste 🤷🏼‍♀️ ja som si preistotu prvych par krat spravila vyplach rosalginom.
Ja som sa bavila potom spatne o tom aj s gynekologom a povedal, ze riziko je hlavne v moznosti infekcie, kedze krcok sa stahuje postupne a ak by bol este otvoreny, tak sa zvysuje riziko. Ja som ale krcok mala otvoreny naposledy na 4cm, takze tak.

marianarem
2. jún 2023

Ja som cakala do kontroly u gynekologicky, nechcela som si privodit este nejaky problem navyse popri malom babatku.

andrea_r016
2. jún 2023

Radšej výdrž do kontroly....na maternici máš veľkú ranu či už po sekcii alebo aj po placente....môže ti tam zaviesť nejakú infekciu a skomplikovať hojenie

jj298
2. jún 2023

Nikto ti to zakazat nemoze. Cakala som az na kontrolu po 600nedeli

drake122
2. jún 2023

@jj298 píše sa to 6-100-nedelie🙄

jj298
2. jún 2023

@drake122 fakt? Z ktoreho slovnika to mas?

sajmonka_1216
2. jún 2023

my sme nečakali, ja som mala už chuť, muž sa bál :D je to na tebe ako sa cítiš

h2
2. jún 2023

Nemilovali ste sa, odkedy si otehotnela a teraz už pár týždňov navyše vydržať je problém???

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
3. jún 2023

To by nemal byť problém, len sa potom nezlakni môžeš znova začať trochu krvácať

autor
3. jún 2023

@matullienka vďaka