Minulý mesiac som nedostala menzes a teraz len slabé špinenie

dada767
6. aug 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať či tu.nieje nejaká ginekologicka alebo žienka ktorá mala s týmito skúsenosť ... Samozrejme pôjdem na vyšetrenie ale je víkend takže až v pondelok.. minulý mesiac som menzes vôbec nedostala tento mesiac som mala len slabé špinenie pri močený ako.keby mi MS prave končila, pred špinením som sa ale cítila zle nevoľnosť slabá teplota skôr vnútorná ... mám jedno dieťa pred tehotenstvom som mavala nepravidelnú MS ale po tehu sa mi to upravilo. Ďakujem za každú odpoveď ešte chcem podotknúť ze od pôrodu dostávam menzes vzdy pätnásteho.

stellarstar
6. aug 2022

@dada767 gynekologička bude určite v skupine zdravotníci na MK. Inak skúšala si test?

dada767
autor
6. aug 2022

@stellarstar ahoj zatial nie ale chystám sa zaist do lekárne len sa trochu obavám čo mi.vyjde 😎😍

stellarstar
6. aug 2022

@dada767 tak mala by si zájsť môžeš aj do drogérie bez testu nebudeš vedieť na čom si

stellarstar
6. aug 2022

@dada767 môže to byť tehotenstvo, môže byť že cyklus sa ti mení a teraz ti bude meškať, môže ti meškať zo stresu, choroby, liekov, zo cysty, myomu atď.

dada767
autor
6. aug 2022

@stellarstar nevylučujem tehu je to možné, len neviem ci si test spraviť až po špinený alebo môžem aj teraz lebo stale to pretrváva ale len počas cikania 🙆

deti95060810
6. aug 2022

no to budú asi 2 čiarky... kúpila by som test...

stellarstar
6. aug 2022

@dada767 koľko dní si po styku? Ked viac než 10 12 dní môžeš kľudne

dada767
autor
6. aug 2022

Asi pojdem kúpiť test a uvidim čo a ako lebo som ako na ihlách 😬🤔

0silvia0
6. aug 2022

@dada767 si zena, matka. Opis svojho cyklu vzdy 15teho je irelevantny, pokial si neurobis test, co je najjednoduchsie a najlogickejsie🤔

ls56
7. aug 2022

To je mozne tehu.

dada767
autor
10. aug 2022

Dobrý večer tak testovala som 🙆🤔 v lekárni kupovaný mamatest pri oboch bol duch to bolo v pondelok a dnes kupovany test pepino a oba bez náznaku druhej čiarky, 😯 neviem co si myslieť k Dr. Idem ráno ale som na vážkach lebo stymto som sa ešte nestretla 😠 mmimochodom boslest v podbrušku kazdý deň