Missed abort a kŕče

14. mar 2024

Caute, urcite ste ma niekto postrehli, v sobotu som mala potratovu tabletku. Bolo to hrozne, dnes som bola n akontrole a povedal, ze este mi tam ostali kusky, nic vazne, ze by to odislo aj s menzesom, ale predsa este da potratove tablety, aby maternica este vypudila co vie.

Mavam v noci krce a vychadzaju zo mna vtedy 2-3cm kusky.......

nairobi
14. mar 2024

Kolko tabliet ste dostala prvýkrát? Lebo na mna to nepôsobí, pravdepodobne mi ich dali málo...

autor
14. mar 2024

@nairobi 4 zo spodu, a po 8 hodinach cca este 2 pod jazyk.

autor
14. mar 2024

@nairobi a mala som ich namocit na 3-4s do vody predtym, ako si ich vlozim

nairobi
14. mar 2024

Ja nechápem prečo mne ich dali tak málo,lebo vôbec neúčinkuju ,,,mne dali len 2x po 1 a pol orálne

autor
14. mar 2024

@nairobi a mas cytotec? Lebo co viem, tak ostatne maju ine davkovanie. Neskusala si ist pod teplu sprchu?

nairobi
14. mar 2024

Mam misoprostol,,,uz som skusala teplú vodu, červené víno, pijem alchemilkovy čaj a vôbec nič mi nepomáha

autor
14. mar 2024

@nairobi ach... M nestaci psychicka bolest, este sa sr@t aj s tymto. 😪 Ides zajtra k dr, ci ti dali na doma?

nairobi
14. mar 2024

Zajtra idem opäť k dr ze co sa deje a prečo sa mi nic nedeje,,,tak mam normálne obavy, ze co ma zas čaká

autor
14. mar 2024

@nairobi 😪....
Daj vediet potom.

nairobi
15. mar 2024

V pondelok smer kyretaz bohužiaľ ☹

autor
15. mar 2024

@nairobi fakt? Nedali ti dalsiu davku???? :(

nairobi
15. mar 2024

Nie,ze by mi nezabrala a bolo by to zbytočné,,,na sone bolo všetko tak ako v pondelok,ked mi oznamili missed abort,,,ziadna zmena,ani naznak krvacania tak preto vybrali jedinu možnosť chirurgický to dať preč ,,, veľmi sa čudujem, ze mi telo na tbl nezareagovalo

autor
15. mar 2024

@nairobi mozno fakt ti dali mensiu davku a preto. V ktorom tyzdni si?

nairobi
15. mar 2024

Bola som 6+2tt

autor
15. mar 2024

@nairobi Drzim silno palce! ❤️