Močenie pred pohlavným stykom

kejtriiin
10. feb 2021

Čaute baby, čítala som veľa na internete, že vymočenie partnera pred pohlavnym stykom zabraňuje neželanému otehotneniu, keďže sa z neho dostanú von všetky spermie. Mňa by zaujimalo či je to pravda alebo nie, či sa dá do istej miery na to spoľahnúť a aký je váš názor 😄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
10. feb 2021

Ja žasnem😱😱😱😱načo by sa vyrábali kondomy, vymyslala antikoncepcia ak sa stačí vyčurat 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masinka
10. feb 2021

@kejtriiin vypadlo ti tam slovicko "opakovanym" ..... celou vetou: vymočenie partnera pred OPAKOVANYM pohlavnym stykom zabraňuje neželanému otehotneniu... t.j. ak mate styk viackrat a spoliehate sa ze vcas vytiahne, tak pred dalsim cislom sa ma ist vycikat, inak mozes z kvapociek lasky otehotniet

pribinak
10. feb 2021

@viestta no áno, stačí byt nenáročným človekom a hotovo

dskjhfdlkdjhl
10. feb 2021

A tu este nemame vysledky distancnej vyuky, to este len budu perly🙊 jasne, moc oplodnuje, tak musi ist von, ked nie je moc, nebudes oplodnena a punktum🙉

pininka1
10. feb 2021

Ano, poznam jednu ktora verila ze ked sa po styku pojde vymocit tak neostane tehotna a predstav si ze uz ma 14 rocneho syna.

jaskolka
10. feb 2021

Bože nebeský... A co nás ešte čaká, ked teraz nechodia decká do školy... Lebo doteraz chodili a keď dakto sa toto vážne opýta... 🙉🙊🙈

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
10. feb 2021

@pininka1 este by sa takym detom mali davat indianske mena-ten, pred ktorym sa nevymocil😀

masinka
10. feb 2021

@viestta isteze, tak isto ako kojenie alebo sex "nastojaka" nie su antikoncepcia, ale lepsie aspon takto, ako sa uplne spoliehat na metodu z uvodneho prispevku 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
10. feb 2021

@dskjhfdlkdjhl odpadla som😆😆😆

miadi
10. feb 2021

@dskjhfdlkdjhl mna zas napadlo ze ked bude chciet plodit tak chudakovi zakaze ten den cikat aby mu neodisli vsetky spermie 🤣