Moja podváha

dream1111
13. feb 2015

Ahojte, mám 2 ročnú dcérku a ja vážim 41 Kg.... pre niektoré možno hrozná váha, lenže som maličká tak nieje to až taký des. Dcéru stále dojčím, aj keď mám už málo mlieka ...moje prsia sú v katastrofálnom stave. Snažím sa veľa jesť, beriem aj vitamíny ...chcela by som vedieť, že keď začnem priberať čo sa mi naozaj celkom (pomaličky) darí ..priberiem aj na prsiach? (aj napriek tomu že ešte stále dojčím) ....Ak máte niečo lepšie na priberanie napíšte budem vám veľmi vďačná, aj keď viem že je tu veľa báb a mamičiek, ktoré sa snažia schudnúť, ja som pravý opak chcem do leta pribrať.
Inak viem že určite žiadne zdravotné problémy nemám (štítna žľaza a pod.)

Pekný dník 🙂 😉 😅

rose32
13. feb 2015

asi tazko priberies na prsiach,mozno trosku vacsie budes mat ale uz pevne vobec pomoze cvik alebo silikony

siska53
13. feb 2015

@dream1111 ja mam podobnu vahu.. To by si asi musela pribrat 10kg,aby sa to odrazilo na prsiach.
Kolko merias?
Ostatne mas v poriadku? Stitna zlaza najma...

sarin
13. feb 2015

Ja som kvoli prsiam chcela pribrat ked som mala 19 rokov. Vazila som 39kg a merala 164cm... Po roku mojej snahy o pribratie sa dostavil efekt takmer z mesiaca na mesiac dom pribrala na 60kg a neslo to zastavit az do 70... Prsia nic moc.. Akurat som jak knedla.. Chapem ta, ale nestoji to za to.. 🙄 😒 ☹

bonaqa2013
13. feb 2015

Mám 4 deti, váhu 52 kg, 167 cm. Zostalo mi asi 1-2kg. Za všetky tehu. Čo mám skúsenosti tak ak aj priberiem nejaké kilo, určite nie na prsiach. Skôr to cítim na bruchu a zadku. Priberanie sa neukladá rovnomerne na celom tele. ak máš takú nízku váhu, skús pribrať niekoľko kg, určite sa zvačšia aj prsia. Len či to bude podľa tvojich predstáv.