Môže to byť endometrióza?

jaruska18
2. jún 2014

Ahojte..mam 21 rokov..do februara bolo vsetko v poriadku..od februara som 3 mesiace krvacala ..gynekolog povedal ze ma musi poslat na endokrinologiu aby vylucil ochorenie obliciek a nadobliciek.tam idem az teraz v stredu.2 mesiace som mavala krvne zrazeniny v moci,ked som krvacala..vysetrenie mocu bolo v poriadku..krv tiez,akurat som mala zvysenu hladinu testosteronu..cez tyzden som zbadala krv ked som isla na velku,isla som hned k lekarke..ta mi nepovedala na to nic..tak som si kupila mast faktu na hemoroidy..po 4 dnoch krvacanie prestalo..vcera som dostala menstruaciu a strasne silnu..idu zo mna kusy krvy,nestiham chodit na wc..pocitujem pichanie tesne pod pupkom a ked si to stlacim tak to aj dost boli..a pichanie v podbrusku..netusim cim to moze byt.prosim poradte ☹

jj_anka
2. jún 2014

Skúsený gynekolog dokáže na sonografii zistiť, či máš, alebo nemáš cystu. Treba sa poradiť s gynekologom o dalsom postupe.Vdaka MK sa nedozvieš diagnozu, na toto tu sa vykašli, lebo niektoré ti napíšu také diagnózy, ze ta bude z toho bolieť hlava ešte tyzden. Popritom to nemusí byť nič vážne.