Môžem byť tehotná?

didi225
15. dec 2018

Ahojte baby. Asi pred mesiacom a pol som mala chránený pohlavný styk (3-krát), všetko prebehlo v pohode, nič sa neroztrhlo. Ms som dostala o cca 14 dní na to, trvali však len 5 dní a po nich nasledovalo divné krvácanie s lepkavým vytokom (asi ovulka). Tento mesiac som však ovulaciu nedostala, dnes má prísť ms, ale moje telo sa na to necíti. Bolia ma prsia, cítim sa už dlhšie viac unavená, občas mi bolo nevoľno, no pripisujem to stresu. Test som si robila asi dva týždne pred a bol negatívny. Neviem, či mám stresovať, alebo je to normálne. Nejaké rady?

andrejkap123
15. dec 2018

@didi225 podla mna nie si tehotna. Podla mna to bude predmenstruacny syndrom. Ci?

lucka12399
15. dec 2018

@didi225 ked ti bude dlhsie meskat tak si urob test znova ..

didi225
autor
15. dec 2018

@andrejkap123 tiež som si myslela, má prísť dnes, no mňa ani v podbrušku neboli. Ktovie, počkám do večera ešte...

simona_30
15. dec 2018

Na tvojom mieste spravím tehotenský test v deň očakávanej menštruácie alebo si ho sprav na druhý deň hneď rano, ale podľa mna to tehotenstvo nie je. Niecim podobným som si prešla v lete 🙂)

irusa
15. dec 2018

@didi225 myslím,že menštruácia príde

miadi
16. dec 2018

Tento mesiac si nemala ovulaciu a teho test si robila v čase ovulacie 🤪čakaš dvojičky

didi225
autor
16. dec 2018

Ďakujem baby 🙂 menštruácia zatiaľ nikde..zájdem k doktorovi, aby sa na to pozrel, tehotenstvo nie je teraz celkom vhodné..pevne dúfam že v tom nebudem