Môžem mať špinenie z ovulácie?

emaemese
25. máj 2020

Ahojte. Dnes som po pár hodinách spozorovala na mojom spodnom špinenie po sexuálnej aktivite s mojim partnerom (nemyslím tým sex ale ručnú aktivitu). Zároveň som +- v strede cyklu. Cyklus nemám pravidelný, takze obdobie mojej ovulácie sa mení. Menstruacia mi skoncila pred 8 dnami. Chcem sa spytat... môže to byt špinenie z ovulacie? Alebo podráždené niečo z aktivity? Pripadne niečo iné..? Mali ste podobný problém?

emaemese
autor
25. máj 2020

Stalo sa mi toto prvý krát.

leuska15leuska15
25. máj 2020

@emaemese asi to len tak neuhadneme, keďže nemáme sono, ale kľudne to môže byť aj ovulacne špinenie, to sa stáva 🙂

emaemese
autor
25. máj 2020

@leuska15leuska15 Dakujem. Toto špinenie sa mi mieša spolu s priesvitným, vodnatym výtokom. Hádam to je ono😊

tina7729
25. máj 2020

@emaemese áno to bude ono.aj ja som to mala a tiež som sa zľakla ale že to môže byť s ovulalciou

emaemese
autor
25. máj 2020

@tina7729 ďakujem za odpoved. A mala si aj typické príznaky ovulácie?

tina7729
25. máj 2020

@emaemese áno aj ten priesvitný vodnaty výtok a trošku spinenie. A bolesti v dolnej časti .to mávam pri ovuoacii každý mesiac aj bolesti

emaemese
autor
25. máj 2020

@tina7729 aha. Nooo ja som mala mat pri ovulácii ešte bolest pŕs a to teraz pominulo. Teraz mám viac menej iba ten vodnaty výtok so špinením, tak hádam to nebude nic iné, len tá ovulacia. Inak si to neviem vysvetlit. 😊

tina7729
25. máj 2020

@emaemese nemalo by to byť iné ale ak máš pochybnosti navstiv gynekológa 🙂

emaemese
autor
25. máj 2020

@tina7729 uvidím ako dlho to ešte potrvá a podľa toho sa rozhodnem. Mimochodom Dakujem😊... spinenie nemám tak intenzívne ako ten vodnaty výtok. Uvidím teda. Dakujem za odpovede

elizeenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emaemese
autor
25. máj 2020

@elizeenka ja mám toto prvý krát, tak hádam to nebude nic take