Môžem si nasadiť Progestanelle?

6. máj 2021

Ahojte. Dievcata poradte mi pls. Gyn mi dal progestanelle uzivat od 14 dpo na 10 dni, ze mam vyskusat, akurat ze vysledky neboli. A ostalo mi poslednych 10 kusov, tak som chcela ze ich teda miniem, nech ich nemusim vraciat do lekatne po expiracii.
Lenze som dnes 16.den od zaciatku ms, mozem ho este nadadit? Uplne mi to vypadlo nasadit ho na 14 dc... Cyklus mam kazdych 28 dni. Aby mi neposunul dalsiu ms (kvoli julovej dovolenke).

licc
6. máj 2021

Progestanelle su hormony, z akeho dovodu si ich chces znovu nasadit?

autor
6. máj 2021

@licc dr.tvrdil ze je dobre ho uzivat na udrzania, brala som ho minuly rok 3 mes.po sebe a nic.. minuly mesiac som mala pozit.testy ale mrcha dorazila, tak reku mam poslddnych 10 tbl ze ak by sa podarilo, nech sa udrzi. Lenze som ho mala nasadit na 14 dc... podla gyn. Ale na 2.strane ovulku som mala 15.dc. cize som den po ovu.

nelca0510
6. máj 2021

Nesmieš si nasadiť takéto lieky bez konzultácie lekára.

autor
6. máj 2021

@nelca0510 ved mi ich on predpisal

patusss
7. máj 2021

Jasné, že môžeš. Prinajhoršom sa ti posunie ms. Ak by si mala pozitívny test, zavolaj Dr., nech ti predpíše ďalšie balenie, budeš pokračovať v užívaní.

nelca0510
7. máj 2021

Véd ti to predpísal na 1 cyklus. Ostali ti tabletky a chceš si ich sama nasadiť bez toho aby to vedel. Takže podľa mňa nie.

licc
7. máj 2021

Tak jasne, potom na udrzanie sa moze nasadit, to je jedno. Ak si tehotna, moze sa nasadit kedykolvek na zaciatku...

catherinah
7. máj 2021

Ano, mozes.