Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem užívať Medocriptine aj počas menzesu?

andula155
14. nov 2020

Ahojte môžem užívať medocriptine aj počas menzes , beriem to kôli vyššiemu prolaktínu , a že ci môžem začat ráno celú aj vecer ....

panelacikova
14. nov 2020

@andula155 ahoj, prepáč, neviem ti odpovedať, ale ak môžem otázočku: ako znášaš tento liek a ako dlho ho berieš? nemáš z neho závraty? Ďakujem

andula155
autor
14. nov 2020

@panelacikova beriem ho iba mesiac ... a zacala som iba s polkou a ano mam je mi zneho spatne toci sa mi hlava a je stale na zvracanie

panelacikova
14. nov 2020

@andula155 muž ho totiž bral tiež asi mesiac pred 7 rokmi a mal strašné stavy :( potom mu to zamenili za iný liek, no ten práve vypadol z trhu a tak mu lekár dal opäť toto. užíva to od štvrtku a len leží, sedí, akonáhle že vstane a ide na wc alebo si urobiť jesť, za chvíľu opäť závraty a je mu stále zle. no a minule (prvý deň čo ho bral - myslím štvrtok), dokonca odpadol, zrejme mu náhle klesol tlak alebo neviem. inak sa držal perfektne celých tých 7 rokov, liečbu tým iným liekom znášal perfektne. teraz je hotový z tohto :(

opi14
14. nov 2020

@andula155 ahoj, užívam ho už od júla taktiež na vysoký prolaktín a bez prestávky... mne dobre sadol, žiadne vedľajšie účinky.

andula155
autor
15. nov 2020

@opi14 ano kazdy inak znase vsetko .... bola si u doktora na krv ze ci sa ti znizil ? Ja nemam prislis vysoky iba 16 a norma by mala byt okolo 5 -7

opi14
15. nov 2020

@andula155 áno, bola som na kontrolnom odbere a liek pomáha 🙂 aspoň na hodnoty z krvi.

andula155
autor
16. nov 2020

@opi14 ja pojdem ked az doberem dufam ze sa znizi 😏

andula155
autor
16. nov 2020

@panelacikova tak to mi lúto velmi ... tohto sa bojim inak aj ja ze odpadnem ... ani som nevedela ze tento liek mozu aj muzi uzivat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli