Môžme snažilkovať už po prvom menzese po kyretáži?

margotka23
20. jan 2015

Ahojte,
som presne mesiac a 5 dni od kyretaze. Potratila som v 8-9tt. Vcera som dostala menstruaciu. Fuuu poviem Vam teda, ze taku silnu som ju este nikdy nemala. Velmi vsak uvazujem ci sa o babatko mame pokusat hned po 1MS alebo este pockat. Dr mi povedal, ze mam pockat 3-4 mesiace od kyretu, ale ze nic sa nestane ak ostanem tehotna skor. Ake mate skusenosti Vy?
Za kazdy nazor dakujem a hlavne vsetkym kockam v podobnej situacii drzim silno prsty 🙂

sis13
20. jan 2015

ja som potratila v septembri, v oktorbri po kyretazi som mala periodu a hned na to sa nam podarilo otehotniet. Teraz som v 13 tyzdni, som sice na rizikovom ale zatial je vsetko ok, treba si dat pozor hlavne aby doktor nic nezanedbal ja som teraz hned od zaciatku tohto tehotenstva dostala tabletky co som pred tym nemala. drzim paste

sibalka21
20. jan 2015

@margotka23 určite minimálne tie 3-4 mesiace počkajte. Nesilte to zbytočne, telo určite ešte nieje pripravené na ďalšie tehotenstvo. Mohlo by sa stať niečo zlé. Nám doktor povedal ze určite min. 3 mesiace čakať. A to ma ani necistili.

maca283
20. jan 2015

Necakat ja som to tak robila opakovane a ked stale to koncilo rovnako tak sme necakali a podarilo sa uspešne

margotka23
autor
21. jan 2015

Maca zacali ste hned po prvej ms?

margotka23
autor
28. jan 2015

@maca283 zacali ste hned po prvej ms?

maca283
28. jan 2015

Ano hned a oplatilo sa

rokkisu
13. feb 2015

necakajte. ja som po prvej ms po kyrete hned otehotnela a doma ma uz "buco" 8 mesiacov. ak otehotnies, chod za gynekologom aby ti pichol injekcie na udrzanie plodu a potom by si mala uzivat pre istotu duphaston na drzanie. aspon do 20 tt. drzim palce 🙂