MUDr. Polák - detský urológ na Kramároch

kimi203
31. júl 2017

Ahojte zienky, mate niektora skusenost s tymto doktorom? Dakujem za vsetky odpovede.

lindt
31. júl 2017

Osobnu nemam,ale vsetci su tam vyborni. Caka vas nejaky zakrok?

baboobchod
1. aug 2017

Pokiaľ viem, tak Polák už dlho na Kramároch nie je, nakoľko mal problémy s úplatkárstvom. Až na túto "drobnosť" a arogantné správanie je ako odborník dobrý 🙂

kimi203
autor
1. aug 2017

@baboobchod je tam asi jeho syn, vola sa Michal Polak a ma 29 rokov.

kimi203
autor
1. aug 2017

@lindt jeden sme absolvovali a nepodaril sa. Musi ist drobec znova, tak riesime, ze kde a u k0ho.

baboobchod
1. aug 2017

@kimi203 aha ok, to som nevedela, tak o "Michalovi" nič neviem 🙂

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/355709-s...

Toto je o Vladimírovi 😉

lindt
1. aug 2017

@kimi203 ano,je to mlady lekar, moze byt okolo 30 rocny. Bol u nas iba na vizite s p. primarkou, za taky kratky cas, co so mnou hovoril, sa neda spravit objektivny obraz o tom, ci je odbornik. Ale velmi si chvalia p.primarku. k nej sa neda dostat? Inak je to velmi mila, usmievava a vludna osobka 😊. Matkovi robia cystoskopiu s opichanim mocovodu pred 2 a pol tyzdnom, zatial vyzera, ze je vsetko v poriadku. 😊

mrkvicka060
1. aug 2017

Malemu operoval hydrokelu pred pol rokom. Chodime k nemu na kontroly. Neviem popravde posudit, aky je odbornik, ale myslim ze tam nie su zli doktori vseobecne.. Ako clovek...je to mlady chalan, tvari sa dost dolezito, trochu sa predvadzal, ale neprijemny ku nam nikdy nebol. Skor som sa na tom zabavala. Co sa tyka operacie, malemu zostalo zhrubnute tkanivo v miesku a malo sa vstrebat, ale zatial nic... takze je mozne ze pojdeme na dalsiu operaciu este toto odstranit..

lindt
1. aug 2017

@mrkvicka060 aj mne sa zdal,ze sa predvadza 😀. Taky mlady macho 😀. Ale ako hovorim, co viem, vsetci su tam naozaj odbornici, len kazdy sme ina osobnost... drzim malemu palce, nech sa to samo upravi. Ja tam uz nechcem ist ani za svet. Uz len nech su zdrave tie nase dietky male 😇😇😇