Mykóza - liečba čajovníkovým olejom

kika1603
9. feb 2022

Ahojte,je tu niekto komu pomohol čajovníkovy olej na mykózu zospodu? Nemôžem sa jej par mesiacov zbaviť a už neviem čo vyskúšať. Ďakujem 😊

pinaofina
9. feb 2022

@kika1603 zospodu, akože vagína? Neviem, či by som si tam dávala ten olej...ten tak na nechty...treba to riešiť s lekárom

veronika_vero04
9. feb 2022

@kika1603 ahoj,ja som sa zbavila mykozy dlhodobym pravidelnym uzivam kvalitnejsimi probiotikami s prebiotikami

kika1603
autor
9. feb 2022

@veronika_vero04 beriem už vyše roka probiofix 😕

veronika_vero04
9. feb 2022

@kika1603 v prvom rade treba navstivit gynekologa, ak teda chodis a neskusat zbytocne volnopredajne lieky,mne to nepomohlo. Lekar ti nato predpise urceny lieky, aby sa to riadne vyliecilo a na tu dobu liecenia uplne vylucit styk s chlapom,inak mas liecbu zbytocnu a si tam kde si bola aj predtym. Probiofix je podla mna zbytocne predrazeny vyrobok. Asi by som riesila nejake probiotika pre zeny (napr. gynimum pre zeny s dvojitym ucinkom). Taktiez som uplne musela vylucit nosenie tangovych nohaviciek a nosit iba cisto bavlnene klasicke nohavicky, ktore sa mi nezatahovali do poliek 😁

chodilasomdomov
14. júl 2022

@kika1603 ahoj urcite B komplex uzivaj, po týždni pripadne 2 budes citit vyrazne zlepsenie, potom uzivat dlhodobejsie