• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myóm a alternatívna liečba. Ktoré čaje by pomohli?

18. apríla 2008 
Ahojte, má niekto z vás skúsenosti s nejakými čajmi alebo výťažkami z bylín, ktoré pomohli pri myómoch?
30. mar 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solida,beriem rozne caje-zenske,himalajsky, skusila som reiky ale nezda sa,ze by nieco pomahalo.
ak sa nebojis ihiel,skus akupunkturu,vraj to pomaha.
a aky mas myom a kde? ja mam dva akoby prilepene na maternici. skusame otehotniet,ale nejak sa nedari. vela stastia.
30. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonicka07: ja pijem MU čaj a robím si sedacie kúpele z rebríčka, no a pri poslednom ultrazvuku bol myóm o trošičku menší ako predtým.
31. mar 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solida,aky je to MU caj? a ten sedaci kupel si ako robis? to je nejaky specialny caj na kupel,alebo len suseny rebricek vysypes do kupela? to ma zaujima. ked pojdem na sk,tak si to kupim.
31. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.indonal.sk/pre-odbornu-verejnost
Ja chcem vyskúšať toto, ale až po pôrode.
31. mar 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonicka07: sedací kúpeľ si pripravujem takto: večer namočím rebríček do studenej vody, tam ho nechám celú noc, nasledujúci deň to ešte prevarím a precedím a z tohto odvaru si po trošku prilievam do kúpeľa. MU čaj je zmes bylín, ono to chutí nie moc dobre (aspoň mne), no hlavne, aby pomohlo, no nie ? :wink: :wink: :wink:
31. mar 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibiana,velmi zaujimava stranka. uz asi 2 hodiny ju studujem. dik
2. apr 2008 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koculky.... ja viem asi ako na tie myomi, cinska medicina... existuju prirodne bylinne zmesi a dobra je reflexna masaz.... na kolko sme obcianske zdruzenie zaoberajuce sa alternativnou regeneraciou... tak to je moja rada.

papa....
18. apr 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
obcianskezdruzene: no tak sem s radou, verim, ze kazda z nas co sa s myomymi trapime, bude vdacna
18. apr 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok