Návaly tepla a naliate prsia

zojana4
22. okt 2013

Pekny den prajem, neviem cim to je ale stala sa mi taka vec, pred dvoma tyzdnami som si kupovala bundy ..nic zvlastne ja viem.. ale po tyzdni ked som si ich obliekla som ich nemohla zapnut kvoli prsiam za 7 dni sa mi neskutocne naliali co povedal aj moj snubenec... mavam neskutocne navaly tepla.. su to hormony alebo co? som nestastna a nervozna zaroven... docitala som sa kadeco... doktora mozem navstivit najskor o dva tyzdne kedze pracujem v at... co na to hovorite?

hatapkagb
22. okt 2013

@zojana4 Nemozes byt tehotna?a ak nie urcite zajdi na gyndu potom ak budes moct.

lalinko2010
22. okt 2013

@zojana4 kúp si tehotenský test, na to hádam nemusíš čakať dva týždne.
a ešte - ty si myslíš že tu na MK je niekde jasnovidecká guľa, že tu sa vie všetko čo sa v tele ktorej koľvek žene deje?
a nesluduj sa toľko!

zojana4
autor
22. okt 2013

Nie necakam ze tu jasnovidecku gulu mas prave ty... je to forum kde sa diskutuje takze ocakam nejaku radu alebo napriklad podobne skusenosti...
hatapkagb test som si robila a vysiel negativny...

lalinko2010
22. okt 2013

@zojana4 ja som nepísala že ju mám ja!
a keďže je negatívny, tak ???? myslíš že čo? počkaj dva týždne a bež k lekárovi! ten ti povie viac!

zojana4
autor
22. okt 2013

netusim ze co.... len pockat co povie lekar...

zuzinka1989
22. okt 2013

a na kolky dc si robila test? Niektorym babam nevyjde hned pozitivny, aj ked tehu su...

cerez
22. okt 2013

Môžeš byť tehotná, urob si test neskôr. Ináč píšeš, že si sa už dočítala kadečo. Nečítať lebo to nemusí byť pravda. Rovnako aj tu môžeš dostať rôzne odpovede. Tehotenstvo, hormonálne poruchy, porucha štítnej žľazy a pod. Nie sme lekári a poradiť ti môžme zle. Ak je to tehotenstvo, potvrdí sa ti to neskôr. Daj tomu pár dní.
@zojana4