Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nedosla som menzes po kyrete

janusa01
9. jan 2013

Ahojte baby kyretaz mi robili 5.12.2012 do dnes som este nedostala ms.na 28 den od vycistenia som zacala spinit ale len trosku trosku. 🙂 myslela som ze uz dostanem a potom uz nic...je to o.k.? k doktorke sa mi este nechce ist kedze som sa vybehala dost pred mesiacom.dakujem za odpovede....

lejla77
9. jan 2013

@janusa01 ja som to mala tak isto - ale bez spinenia, len bolesti. Prisla mi az na dalsi mesiac a teda brutalna. Dobre 4 hodiny som musela stat v sprche a aj hrozne krce.

janusa01
autor
9. jan 2013

@lejla77 taaakze sa mam tesit? 🙂 🙂 🙂 chceme sa opat snazit o babo ,ale kedze nedosla uz som sa zlakla,ze nieco nieje o.k.

lejla77
9. jan 2013

@janusa01 ja by som na tvojom mieste urcite este pockala aspon na prvu mrchu.

zsuzsuka
9. jan 2013

@janusa01 ahoj, ja som po dvoch kyretoch a po prvom dosla pekne cca o mesiac, ale po druhom o mesiac a pol, je to individualne...alle urcite pride..to spinenie mohlo byt este dosledkom cistenia...ale neviem, nie je to este skoro hned po mesiaci sa zacat snazit? len preto sa pytam, lebo by sa malo aspon tri mesiace pockat pokial sa maternica spamata...i ked ta velmi dobre chapem, ze vcera bolo neskoro co sa tyka babatka...mne odporucala pockat aspon tie tri mesiace...vraj je vyssie riziko opatovneho potratu...ale kazdy sme iny...urcite sa niekomu podari hned otehotniet a pekne donosit...tak velmi drzim palce

janusa01
autor
9. jan 2013

@lejla77
@zsuzsuka dakujem vam velmi pekne baby... my sa chceme snazit ,ale este nie mesiac ,dva pockam,ale neviem ako to ratat ked nedosla. 😉 niekdy pisu ,ze sa to ma ratat za ms,ale ja som mala fakt malinko jednorazovo...tak by som to asi neratala za ms.

lejla77
9. jan 2013

@janusa01 podla mna po 3 mesiacoch od kyretu uz mozes. Mne to takto v nemocnici povedali. Nezalezi, kolkokrat budes mat menzes.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli