Nepravidelná menštruácia

6. apr 2024

zdravim , mam 14 a chcela by som sa spytat, ci je to na moj vek normalne. menstruaciu mam od cca decembra 2022, a zvycajne bola celkom pravidelna. obcas sa stalo, ze som ju mala 2x do mesiaca alebo trvala viac ako 10 dni. v marci vsak trvala 14 dni,bola silna a takmer stale ma sprevadzaala velka bolest. dnes som po 8 dnoch opat dostala menstruaciu.

januska12323
6. apr 2024

Povedz to mame, takto často nie je v poriadku.

dadka1997
6. apr 2024

Povedz to mame; nech ťa vezme na vyšetrenie, z casteho a dlheho krvacania mozes ostať vycerpana a chudokrvna

autor
6. apr 2024

@dadka1997 praveze ja uz som dost chudokrvna

dadka1997
6. apr 2024

Mama o tom vie ake mas problemy?

autor
6. apr 2024

@dadka1997 vie, ale nijak to neriesi. tvrdi, ze je to na moj vek ok

danniiee8
6. apr 2024

Ahoj, prvé dva roky môže byť menštruácia nepravidelná, niekto ju má pravidelnú od začiatku, niekto ani po rokoch. Ja som ho tak tiež mávala. Ak sa o to mama nezaujíma, určite to povedz na preventívnej prehliadke u lekára. Určite sa ta bude pýtať, či už máš a na ťažkosti tak to povedz jemu. 2x do mesiaca je dosť, ja som to tak síce tiež mávala a vyrástla z toho

dadka1997
6. apr 2024

Zvláštna mama, lebo ako mama i žena, ti mozem povedať, že to v poriadku nie je... ja som mala 15 a začala som koli tomu brať antiku

autor
6. apr 2024

@danniiee8 dakujem

autor
6. apr 2024

@dadka1997 vdaka

autor
6. apr 2024

@danniiee8 dakujem

ysseba
6. apr 2024

Ahoj autorka. Skus napisat do online poradni gynekologa. Napr. na stranke mama a ja su dvaja gynekologovia a este aj stranke gynimun. Su zadarmo. Do par hodin ti odpoviedia. A podla odpovede odbornika budes vediet, keby povedali, ze to nie je ok, tak to povedz mame, ze to chces riesit. Drzim palce ✊