Nepravidelná menštruácia a bolesť na prsiach

1234ad
22. feb 2021

Ahojte baby , mám otázku a chcela som sa spýtať či ste náhodou nemala podobnú skúsenosť. Mám nepravidelnú menštruáciu a chodím mi hore dole. Lenže tento mesiac mám mierne obavy pretože menštruáciu ešte stále nemám , cítim bolesť na prsiach asi také 3 dni a už asi 3-4 týždeň mám extrémne nutkanie na močenie , buď je to len cvrknutie alebo normálne. Robila som si aj dokonca testy a vyšli negatívne. Je to dosť nepríjemné lebo mám príznaky aj na menštruáciu ale to nutkanie mi tam nesedí.

aniee_aniee
22. feb 2021

@1234ad ahoj no mne meškajú už viac ako 2 týždne tiež negatívny test ,, možno si mala posunutu ovulaciu a ešte nezaznamenava hormón hcg ,, koľko ti mešká ms ?

1234ad
autor
22. feb 2021

@aniee_aniee ahoj , menštruáciu mám veľmi nepravidelnú niekedy mi mešká niekedy je až priskoro , ale teraz to už bude 40 deň od prvej menštruácie čo som dostala minulý mesiac. Môj 1. test som si robila 15.teho a bol negatívny , dnes som sa rozhodla že si ho znovu spravím a je opäť negatívny. Skôr mám obavy či sa nejedná o nejakú infekciu alebo zápal (lenže zápal sa vraj prejavuje bolesťami , pálením a tak podobne). Minulý mesiac som mala problémy čo sa týka tam dole , že som mala bolesti ako pálenie a tak podobne , to sa mi 2x prejavilo a teraz toto. Možno už si iba spájam veci ktoré s tým nemajú súvis ale tak či tak zajtra budem musieť skočiť k doktorke.

aniee_aniee
22. feb 2021

@1234ad och joj , tak to má mrzí ale tak hádam doktorka pomôže , lebo ja som pred polrokom nemala menštruáciu asi 3-4 mesiace a tehotná som nemohla byť lebo.som nemala pohlavný styk ,, no ale nemala som vedľajšie nejaké bolesti alebo svrbenie tak som to neriešila ,,, a tento mesiac mi už 17 dní mešká a tiež som si robila test a negatívny ,, tak neviem a k doktorke moc nechcem ísť ,, tak dúfam že to bude v poriadku ,, a mala si počas tých dní nejaký hlien. Alebo výtok či ?

1234ad
autor
22. feb 2021

@aniee_aniee aj ja dúfam že doktorka pomôže lebo naozaj mi to zaťažuje už srdce lebo popravde nemám v pláne a aj ešte v blízkej budúcnosti nechcem byť tehotná , a výtok som si nevšimla nejaké zmeny možno minulý týždeň sa mi trošku pomenil výtok ale potom sa to vrátilo späť. Uvidíme čo bude, ďakujem ti a určite keď tak pošlem info čo som sa dozvedela 🙂

aniee_aniee
22. feb 2021

@1234ad tak super ,, držím palce no ale myslím že keby si bola tehotná tak test ti to určite potvrdí ,, no lebo ja som včera mala výtok ako pri ovulacii a dnes už nič tak neviem čo to má znamenať ale držím palce 🙂) a jasne napíš

gabika0825
22. feb 2021

@1234ad Nemáš prechladnutie močových? Lebo vtedy môže meškať ms. A nemusíš mať ani pálenie ani rezanie, stačí že máš to nutkanie a ms ti neprišla. Ja som mala to isté pár rokov dozadu. Nemala som bolesti ani rezanie nič, stále som mala nutkanie na malú aj keď mi netrebalo, keď to už trvalo cca týžden, tak som išla k dr a tá mi potvrdila mierny - začínajúci zápal močových. Nasadila liečbu a vtedy mi mala prísť ms a tiež meškala cca týždeň. Takže ísť k dr myslín si že to je ono

1234ad
autor
23. feb 2021

@gabika0825 ďakujem veľmi pekne , určite ma to viac upokojilo , doktorka dnes neordinuje ale zajtra ráno jej pošlem vzorku a potom mi povie podľa výsledku čo a ako.

1234ad
autor
23. feb 2021

Menštruácia prišla takže už nemám obavy , obyčajný čerstvý vzduch , trošku prevetrať hlavu a už to prišlo. Aj tabletky mám na moč z lekárne takže dúfam že aj to dá dá do poriadku 🙂

aniee_aniee
23. feb 2021

@1234ad joj ,no dúfam že aj mne príde lebo už to je pomaly 20ty deň čo mešká tak som smutná :/ a mám obavy ale tak hádam test neklame