Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Neprišla mi ovulácia

Anovulácia
didi225
30. nov 2018

Ahojte, menštruáciu som mala ale momentálne mám iný problém. Neprišla mi ovulácia, už je to druhý deň a nič. Pred jej príchodom som mala pocit malátnosti, boleli ma svaly a aj prsia (avšak nie na dotyk). Krvácanie som nemala žiadne, iba som si všimla čudnú pachuť v ústach a som stále nejako unavená. Výtok bol tiež nejako žltkastý a krémovitý. Neviete prečo by to mohlo byť? Nemohlo by to byť kvôli zmene počasia? Mám strach či to nie je tehotenstvo, ale to je menej pravdepodobné.

ikonica
30. nov 2018

Existuju aj anovulacne cykly.. Ked si nie si ista ci nejde o tehu, urob si test...

tomikejt
30. nov 2018

@didi225 tak nie každý mesiac musí byť ovulácia. Ak sa bojis ci niesi tehotná, sprav test a budeš mat istotu 😊

didi225
autor
30. nov 2018

Ďakujem skúsim..ukáže mi správny výsledok aj normálne teraz alebo mám čakať či mi nebude meškať menštruácia?

tomikejt
30. nov 2018

@didi225 podľa toho kedy si mala poslednu menštruáciu. Ale inak sa testuje až tak deň - dva pred očakávanou menštruáciou.. Ak si mala ovuláciu skôr, test ti môže niečo ukázať až tak 10 dní po ovulácii.

didi225
autor
30. nov 2018

@tomikejt no posledná menštruácia bola pred necelými dvoma týždňami ale trvala len 5 dní čo je pre mňa neprirodzené mávam ju 7 dní..ovulácia ale doteraz neprišla tak sa bojím 😏 asi teda počkám na ďalšiu ms

tomikejt
30. nov 2018

@didi225 veru počkaj, možno ešte len budeš ovulovat a možno nie, sú aj cykly bez ovulácie. 😉

didi225
autor
30. nov 2018

@tomikejt ďakujem dám ešte vedieť potom..snáď to nebude tehu

pavucikvet
30. nov 2018

@didi225 nevedela som, že ovulácia prichádza... áno..su aj anovulačné cykly. Je to normálne a ovulácia nemusí byť samozrejmá.

kathhii
30. nov 2018

Bývajú aj anovulačné cykly, takže sa neznepokojuj. Nemali by byť často.

didi225
autor
1. dec 2018

Neviete mi povedať či mi gynekológ urobí krvné testy i keď ešte nie som plnoletá?

pavucikvet
3. dec 2018

@didi225 a co ti ma lekar vysetrit? Menzes mas dostat o dva tyzdne. Miesto sexovania si nastuduj biologiu....Lebo takto to vyzera, ked sexuju deti...

didi225
autor
8. dec 2018

@pavucikvet vieš o tom toľko, akoby si to žila za mňa. Pýtam sa normálne, sarkazmus nie je veľmi slušný od dospelej ženy 🙂

pavucikvet
10. dec 2018

@didi225 moja odpoved bola normalna. Nie si plnoleta..., bojis sa tehotenstva, bola si dva tyzdne pred menzesom a pytas sa ci ti lekar spravi krvne testy. Lekar ta dva tyzdne pred menzesom posle do kelu. V lepsom pripade ti krvne testy spravi, ale ine a predpise antikoncepciu.

didi225
autor
12. dec 2018

@pavucikvet tak sme sa asi neporozumeli..áno, pýtala som sa či mi urobí krvné testy, čo bolo samozrejme informačne vopred. Na MS čakám, ak nepríde, tak je určite niečo v neporiadku. Ale ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli