Neustále ma napína

kukucka1991
24. máj 2017

Ahojte,
Mam otazku mam problemy zo žaludkom. Bola som na vysetreni a mam zapal. Dostala som tabletky . Zdalo sa že je znova vsetko lepsie. Ale nakoniec este horsie je jedno co zjem, hned ma napina. Vracat neviem len si pomozem. Ale po kazde ci uz suchare zjem sj vtedy, akinahle sa vyvraciam je mi lepsie.
Co to moze byt?
Dakujem

mimi3706
24. máj 2017

nemozes byt aj tehotna? lebo mna takto napina teraz od zaciatku tehotesntva...pri dvoch predtym nic...len zle mi bolo...

kukucka1991
autor
24. máj 2017

@mimi3706 nie tehotna som si ista ze nie . Nemame zatial v plane a davame si pozor . A mala som aj silny menzes prave nedavno. Ale uz mam strach jest

marina24
24. máj 2017

pojedla si niečo veľmi hnusné....treba si davat pozor na TO,CO človek do seba dava, a leiky este viac zhorsia zapal. skor sa orientuj na laktobacily a nasad si poriadnu dietu,mozes mat aj yersinie,kadeco, aj pri tom su take problemy, ako povedala moja infekcna, a nestravovat sa v mekacoch a pod. restikach atd,ale doma si varit z dobrych surovbin a dlho prevarat a nepit vodu z vodovodu, jedz iba dietne jedla, a nevracaj, skodis si viac.

kukucka1991
autor
24. máj 2017

@marina24 ou u mna mekac a podobne nehrozi. A uz vobec nie teraz aj si robim dietu ale nepomaha nic. No to mi dali na zapal tabletky

stefi_k
24. máj 2017

Čo bola určená ako príčina zápalu ? Niečo na ochranu žalúdka si dostala?

adriana1104
24. máj 2017

@kukucka1991 bola si asi na endoskopii, že? Robili ti i biopsiu? Nenašlo sa nič? Ja mám podobný problém, začal cca pred mesiacom. A v pondelok došli výsledky z biopsie a mam helikobakter 😂.

emi16
24. máj 2017

Tabletky costi su velmi dobre, zabranuju zvracaniu. Tie su ale na predpis.
Taktiez zazvorove kapsule, alebo zaliat cerstvy zazvor ako caj, popripade zazvorove lizatka.
Urcite vylucit mliecne
Nekadex probiot. Kvapky, nie kapsule, tie obsahuju laktozu a ta naduva.
Az ked sa vam polepsi skuste bezlaktozove mliecne, a ak vam ani to nebude skodit tak az potom normalne mliecne vyrobky.
Ja si robievam slabi kralici vyvar vela petrzlenu a mrkva, nie vegeta iba morska sol
Ryza s mrkvou varene kralicie
Ked kura len varene prsia
Ryza varene jablko, alebo brosk. kompot, poprip. Cvikla
Az ked sa zaludok ukludni pomali pridavam
Zvacsa 2 dni takato dietka

juma2
24. máj 2017

Hmm bola si stým u lekára? Podľa mňa ti s tým bude vedieť pomôcť len on no podľa mňa to nebude nič len také, pokiaľ máš takéto, podľa mňa dosť vážne problémy. Musíš to čo najrýchlejšie vyriešiť aby si sa príliš nevyčerpala a neodvodnila

nada1326
30. máj 2017

Zial aj ja mam dlhodobo zapal zaludka. Uzivam costi a nolpazu

stanislavmartis
28. mar 2023

nechapem ludi co tu vypisuju ake ma tazkosti...a caka ako koza tyzden,mesiac aj dlhsie pokial nejaka mudrana odpise...co ste tu vsetci dr.cakaj pokial ti niekto odpise a ak mas fakt problem a prejde ti to do rakoviny pazeraka,zaludka potom tu napis aka si bola sprosta a cakala si.