Neustále nepríjemné pocity pri močení

nikol864
29. apr 2021

Ahojte, prosím už si neviem rady. Cca od decembra mám neustále nepríjemne pocity pri moceni. Už beriem 4. antibiotiká a ani jedny nezabrali úplne. Páli má na začiatku mocenia a neustále mám pocit, akoby mi trebalo ísť na záchod. Mimo toho má aj stále akoby Páli/ stipne vaginalny vchod. Kultivácia od gynekológa bola negatívna, od urologa mi vysli v kultivácii dve baktérie enteroccocus faecalis a Alloscardovia omnicolens. Na obe som dostala už 4. Antibiotiká, po nich sa to zlepšilo, ale po menstruacii sa mi tie nepríjemne pocity naspäť vrátili. Preventívne užívam blok urimu (d-manosa), Urivac, vitaminy... pijem 3l čistej vody denne.. a stále nič. Neprešla ste si niektorá niečim podobným ? Je to hrozne na psychiku keď Vám ani lekári nevedia pomôcť, keď nič nezaberá 😒

barborachors
29. apr 2021

brala som desať dni suprax a hned po prvej tbl sa mi uľavilo a to som sa budila na nocne bolesti a hned tieto atb zabrali, ani som nejak nepila tekutín a preslo to.

petra261
12. okt 2022

Ahoj ako si si to poriesila momentalne mam ja tento problem az na to ze ja mam vsetky vysledky v poriadku vybrala som kvantum atb a ziadne zlepsenie