Používame cookies. Viac informácií tu. OK
heyoka
18. apr 2019

@filomenkafifi no môže to byť z toho, že po ms sa ti upravuje hladina hormonov v tele..ale radšej by som šla za gynekologom..alebo aj k obvodnému na odber krvi, či netrpíš silným úbytkom železa po ms..čo môže tieto stavy spôsobovať

asurajka
18. apr 2019

Ahoj, ja som na tom ešte horšie. Keď "to" dostanem, mávam veľmi silné kŕče, dostanem triašku, zimnicu, zvraciam, mám hnačku a musím si vziať kvapky ktoré sú na lekársky predpis.

barbellka
18. apr 2019

@filomenkafifi mne byva po ms tiez zle - nevolnosti plus tocenie hlavy... zacala som vzdy pocas ms robit cviklovu stavu - cvikla, mrkva, petrzlen, jablko.... a to neznasam cviklu, mam priam odpor ale prekonavam sa.....a vyrazne mi to pomohlo

hadecka39
18. apr 2019

@filomenkafifi ja som mávala niečo podobné a museli mi nasadiť vitamíny, zájdi na gyn a aj k obvodnému, aby ti urobili krvný obraz a gyn poriadnu prehliadku 🙂

jana19877
18. apr 2019

Aj mne bývalo strašne zle cez MS, teraz som tehu a aspoň od toho mám trošku pokoj 🙂 No byť tebou radšej zájdem k doktorovi, či nejde o niečo iné. Ale je dosť možné, že ti býva tak špatne s hormónov.

filomenkafifi
autor
19. apr 2019

Super baby dakujem.Bola som na prehliadke lebo mavam taku ms ze prve 4 dni len spinenie a potom dva dni total mega silna ze nemozem chodit.A testy som mala v poriadku.Moja uzasna doktorka povedala ze to mam z prechladnutia.Asi ju vymenim.Vyskusam to zelezo a vitaminy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli