Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

tanika.t
25. apr 2008

povedala,že sú veľmi pekné( veď už 9.DC mali 19 mm),včera zas podrástli a v sobotu skontroluje a uvidím,či pichne pregnyl,alebo to nechá na prírodu..tak teraz len snažilkovať 😀

mirinka78
25. apr 2008

Tanika velmi ti to prajem, ked si uz zazila aj potraty nech to konecne sa podari. Ja teraz len musim cakat na vysledky mrchu ocakavam tak okolo pondelka, tak uvidime ci dojde ci nie. Ale bola by som rada keby uz neprisla.A ked nepride do konca tyzdna , tak potom okolo piatku skusim test, to uz bude zhruba tyzdnove meskanie 😝

tanika.t
25. apr 2008

tak nech nič nedojde,mirinka a nájdeš // 😉

mirinka78
25. apr 2008

Joj Tani dakujem,ale akosi nemam ten pocit, ze by mohlo nieco byt. Len akurat vcera mi povedala koleg. ze neako sa jej nevidim.Tak bodaj by mala pravdu.Aj ty nech si OK

tanika.t
25. apr 2008

no to nemusíš vôbec cítiť,že si tehu...ale bolo by to super,že?a meriaš BT?

mirinka78
25. apr 2008

Ano teplotu stale meriam a drzi sa mi na 36,9 uz dlho

tanika.t
25. apr 2008

a koľký si DC?

mirinka78
25. apr 2008

Podla vsetkeho ked som to spravne vypocitala od poslednej mrchy tak by to mal byt29DC.Ale mne sa to dost tazko pocitalo lebo vtedy som krvacala 2 krat do mesiaca aj vytoky som mala take ruzovkaste, tak dufam ze spravne som to napocitala.

saska1
25. apr 2008

čafte baby...tanika super...vyzerá to veľmi nádejne, ktovie či tým folikom napomohol ten clostil, alebo by boli aj tak také pekné..držím palčeky...
ja som bola akurát dnes na krv, ale k obvodáčke, tak som ju poprosila, nech mi mrkne aj ten prolaktín..tak som zvedavá, či sa to upravilo,alebo čo
tanika, ty aj meriaš??A máš normálne teplotky v predovulačnej fáze??lebo mne sa to nejako nepáči , dovčera som mala 36,9, a to som 11 DC.Dnes 12DC konečne klesla na 37,7..zdá sa vám to normálne??myslím ž,e mi to spôsobuje ten clostil, lebo min mesiac to bolo vcelku ok.

tanika.t
25. apr 2008

no ak ti teraz vyskočí BT tak,bude ovu...mne sa zdá celkom normálna tá teplota.. ja mám graf takýto
www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=56...

a dnes ráno som na ovu teste našla //,tak ovu by mala byť do 24 hodín

saska1
26. apr 2008

ahojte..tak ako sa máme v sobotku ráno??my s drahým snažilkujeme, dnes som skúšala ovulačný mikroskop, tak už ukazuje papradie, ale zbehnem do lekárne a kúpim asi ovul.test...ten bude istejší 😉

tanika.t
26. apr 2008

saska,držím palce,nech sa zadarí 😀
my sme tiež snažilkovali včera o 106,tak snáď niečo bude 😉

saska1
26. apr 2008

tanika dnes si mala ísť zasa k dr.,nie?pichol pregnyl, alebo nechal na prírodu??

tanika.t
26. apr 2008

no áno,bola som...nechala to na prírodu,je tam dominantný folikul,tak snáď praskne sám..včera sme o106 snažilkovali,dnes ide manžel mimoriadne do nočnej,tak ho nechcem otravovať,ale som celá nervozna z toho,
malo by sa to poistiť asi 😒

tanika.t
26. apr 2008

no a kázala mi prísť zas v piatok,že ak nepraskne sám folikul,tak pichne injekciu..a vezme mi zas krv na prolaktín..to som zvedavá,že koľko klesol ,vraj do 25 môže byť,ja som mala pred mesiacom 32,tak snáď je ok.. a ty ako? snažilkovali ste?

saska1
26. apr 2008

mne podvečer drahý hovorí, že je unavený, tak ma hneď až zaseklo..nuž tak som sa rýchlo ujala iniciatívy,takpovediac som ho rýchlo " znásilnila", a bola som spokojná 🙂
ja myslím, že aj u teba je to v poho...ked ste snažilkovali včera, spermie prežijú, a poistíš zajtra 😉
práve študujem wunschkinder, tak som si tam zadala teplotky, zatiaľ mi to nedáva zmysel...

tanika.t
26. apr 2008

však aj ja som si to povedala,že spermijky prežijú a zajtra posnažilkujeme 😉 ono je to aj lepšie každý druhý deň,asi sú silnejšie 😀 -to som kdesi čítala
a čo ti tam nedáva zmysel? nahodíš teploty a ukáže sa graf..funguje ti to tak?
saska a kúpila si aj tie papierové ovu testy?ja som práve chcela objednať Fertility tester,ty máš aký? a neukazuje dobre?

saska1
26. apr 2008

ja mám Lady Q..objednala som cez internet,stálo to okolo 700Sk...podľa mna ukazuje dobre plodné dni, rozpatie viacerých dní...a mimo plodných dní, mi jasne ukazuje len kadejaké bodky...počas plodných dní papradie, ja som s ním celkom spokojná..
tie papier.testy som ešte nekúpila ☹
ako sa vkladá ten grafík, poslala by som ti, mrkla by si naň?

tanika.t
26. apr 2008

skús poslať
🙂

saska1
26. apr 2008

akosi si vôbec neviem nájsť tú krivku..ktovie či som to uložila 😠

tanika.t
26. apr 2008

veď to máš dobre,saška 🙂 ukazuje grafík a čo by si ty chcela?

kde na nete si objednávala Lady Q tester?

saska1
26. apr 2008

www.compex.sk/ovulacny-test-ovulacie.html - 10k
grafík síce ukazuje, ale nedáva mi to zmysel..tie moje teploty...mikroskop mi už ukazuje papradie, dnes viac ako včera, hlien/resp.pocit mokra/už mám...a teploty ??sa mi vidia divné..

tanika.t
26. apr 2008

možno už zajtra ti BT vyskočí ..tie pocity som mala dnes,takže včera snáď bolo na niečo dobré to snažilkovanie

saska,môžem sa opýtať -odkiaľ si? 🙂

tanika.t
26. apr 2008

objednala som si ten lady tester-veď ovu prúžky ma vyšli 700 Sk a to ich bolo 12 ks +3 tehu testy,tak toto vyjde lacnejšie..akurát som sa dočítala,že užívanie liekov môže skreslovať a ty tiež užívaš norprolac,ja tiež 😒

saska1
26. apr 2008

momentálne pracujem v blave,som tu 6rokov, ale usadiť sa tu veľmi nechcem..nejako mám problém si zvyknuť..povodom som zo srdca slovenska...Banskej Stiavnice..
myslíš, že preto je tá teplota vyššia??a vraj aj pri zvýšenej činnosti štítnej žľazy bývajú teploty vyššie ☹
tak uvidíme...mangel už odišiel do nočnej??
tie ovu prúžky sú teda dosť drahé...som myslela ,že je to lacnejšie..

tanika.t
26. apr 2008

áno? poznám 🙂

našla som www.buducamamicka.sk a tam je Lady tester za 399+99 dobierka,ale neviem,či aj svieti,skús pozrieť

saska1
26. apr 2008

juuj..ved ja tam ani tester neviem nájsť...všade samé krásne vecičky na oblečenie...už aby sme také radšej objednávali,že? 😝
ináč, neviem, či som ti spomínala...beriem aj ten sarapis...tak uvidíme, čo to spraví... 😉

tanika.t
26. apr 2008

skús tam cez novinky to nájsť

saska1
26. apr 2008

podľa mna by mal svietiť..ja mám v podstate taký istý, akurát v inej farbe..