Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
16. júl 2008

moje zlatko, uz je lepsie? vyspinkala si sa a je lepsie? viem, slova su zbytocne, to treba pretrpiet a bude dobre:,-)
myslim na Teba

saska1
16. júl 2008

tento mesiac som to zvládla kúsok lepšie ako inokedy, lebo cez ovulku som nebola s drahým...a tak som si nechcela nahovárať, žeby niečo bolo, aj ked graf bol podla mna pekný..čo ma však najviac serinká, je to, že 2DC mám ísť do iscare na HP..a s mojim špinením to vyzera tak, že normálna mrcha sa spustí zajtra, a 2DC bude sobota...fasa, že???

prettybaby
16. júl 2008

a stvrty den ist nemozes? boze

saska1
16. júl 2008

hnn.skúsim tam zavolať...pred chvíľou sa mi zdalo, ž e už sa to spustí dnes, no uvidíme... 😕

prettybaby
16. júl 2008

joooj, moja, privolavam Ti ju, nech je uz tu hned teraz

saska1
16. júl 2008

volaj, moja, volaj 😀 😀 😀 😀 😀
dnes to už asi nestihne,mrcha hnusná,mrchatá 😝

prettybaby
17. júl 2008

ako sasulka?

mimusa4
17. júl 2008

ahoj pretyynka, síce norprolac už neberiem, ale prišla som ťa pozdraviť 😀

tanika.t
17. júl 2008

saska,červené vínko si daj,to ti spustí mrchu 🙂

saska1
17. júl 2008

ahojme kočky 😀
už je neskoro... 😢 mrcha sa nespustila, ale špiním dosť..zajtra odchádzame s drahým, vraciame sa v pondelok...takže bud pojdem v utorok alebo až o mesiac 😔
dnes bol hektický deň...kúpili sme auto, tak sa vytešujeme z toho 😀 😀

saska1
17. júl 2008

a s drahým sme sa akurát bavili, že by sa nám tam hodila autosedačka s nejakou princezničkkou.. 😀 😀 juuuj...
baby čo myslíte, ako dlho trvá,ked si dnes večer objednám cez net femigard??

saska1
17. júl 2008

tak som si fajn pokecala 😀 😀 😀 😀 prajem si dobrú noc....papapaa 😀 😀

prettybaby
18. júl 2008

mojkoooo,ja uz vecer len zriedka chodim na net, lebo radsej len tak oddychujeeeeeeem
krasne ranko. neviem ,kolko to trva? na co je femigard?

jeeeeeej auto a ake? moj radulo ma teraz obdobie, ze chce menit nasho jarka🙂

mimusiiiik cauuuuuu

saska1
18. júl 2008

sasulka... 🙂 ahoj...som tu len na chviľočku...vyzerá to tak, že mrcha dorazila 😠 takže dnes je 1DC, v utorok bude5DC..takže to už bude HP neskoro ☹ nevadí..
femigard je nejaký prípravok, kvapky..bylinné, ktoré majú pozitívny vplyv na hormony a zvyšujú vraj pravdepodobnosť počatia 😉
škoda superb...cítím sa v nom taká stratená... 😀 auto veľké, a ja taká malá v nom 😀 ale je supeeeeer...

prettybaby
18. júl 2008

vyyyborne 🙂 ako teraz to auticko 🙂
mi hovor, ja sa tak bojim soferovat 🙂 ja by som mala mat asi smarta, aj v nom by som sa stratila 🙂
moja, nic to, tak to ma byt a ty si uzi vyletik 🙂
myslim na teba

a myslis, ze to aj ja mozem? ked beriem Calibrum, Ecko, a duphik? ano a euthyrox ale to na stitku, to by nemalo ovplyvnovoat nic

saska1
18. júl 2008

myslím, že by to nemalo mať vplyv...ale zasa ja ked som brala trojkombináciu tých hormonov, tak som do toho šupla sarapis-to je vraj tiež nejaký fytohormnon, tak som ani nemala ovulku... ☹ podla mna si nechaj toto čo berieš +do ovulky pi alchemilku...ta je podla mna super... 😉
a ked nebudeš mať dupik,predsa len je to hormon, tak potom si naordinuj gynex, alebo femigard, alebo ten sarapis 😉

prettybaby
18. júl 2008

myslis, ze ked uplne vysadim dupik? no uvidime, planujem ist tu alchemilku kupit, ked dokelu nemam cestu okolo cajovne.... ☹ no a skusim ovul.testy,aspon skusim,kolko ich je v baleni? ked ja ani neviem, kedy mam na ne cikat☹

saska1
18. júl 2008

sasulka...s tými ovu testami som to chcela skúsiť aj ja...ale neviem...to by sme zistili, že ako sa to používa...ale ovu testy radšej objednaj cez net...vyjde to vraj omnoho lacnejšie...aspon baby tak hovorili...ja ti tu alchemilku môžem kúpiť, len budem v Blave až v utorok... 😒 a to už by si mala pijkať od začiatku mrchy..

prettybaby
18. júl 2008

mojaaaa si taka zlata, ale nechcem ta obtazovat, skusim ju kuknut.🙂 takze som to premrhala teraz, no zacnem od dalsej (svinucha dufam, nedojde)

saska1
19. júl 2008

ahojky... 🙂 🙂
tak my si s drahým vegetíme...takže len tak krátko..teraz nemeriam,alchemilku som začala piť, a do toho iscaru neviem, či zbehnem...možno by bolo fajn sa ísť aspon dohodnúť čo a ako..
sasulka, ty si teraz na tom ako??predpokladám ,že graf nerobíš...ale meriaš?KOLKý DC si?
Apropo, vôbec by si ma nebťažovala s tou alchemilkou..ked budeš mať problém zohnať ju, povedz, v petržalskom tescu je čajovna, tam ju majú, a ja tam do tesca chodím dosť často, takže úplne v pohodke.. 😉 😉

prettybaby
20. júl 2008

ahoj sasulka🙂 tak vegette esteeee🙂
ja som dnes 10 DC, cize ak ju nezozeniem, tak sa Ti ozvem 🙂mam este nejakych tych 18 dni, 🙂 teda dufam, ze aspon 270.-)

prettybaby
22. júl 2008

sasulka mi tu hcyyyba ☹ 😢

prettybaby
22. júl 2008

chyyyyba ☹

saska1
22. júl 2008

sasulkaaaaaa 😵 😵 😵 🙂 ahojky....už som tu...nič nestíham..ani som dneska nekukla koníka 😒
nebola som ani v iscare.. 😒
no katastrofa..dúfam, že ty sa máš lepšie..

prettybaby
23. júl 2008

moja nevadi, hlavne, ze si sa ozvala🙂 hned mam srdce blizsie k miestu, kde byt ma 🙂
drzkaj sa, ja sa mam tak normal, este par dni a odide mi radulik, ale ja to zvlaaaaadnem 🙂 kedy pojdes do iscaru , ako to vidis?

saska1
23. júl 2008

ajojky 🙂
jasné, že to zvládneš...na koľko odchádza??juuj..ako ti bude potom super, ked sa vráti,sa budete tešiť ako deti zo seba 😵 🙂
dnes som začala psychicky pracovať na drahom,že čo s tým spermiogramom...chudák, 😝 neni veľmi nadšený, ale čo už.. 😔 nejak to zvládneme...tak asi pojdeme budúci mesiac...ak mi do toho zasa niečo nepríde 😀 😀 napr.tehotenstvo 😀 😀 😀 😀

prettybaby
23. júl 2008

ahojceeeek sasuliatko 🙂 (aj tak mi hovoril obcas jeden byvaly kolega) , no ide v sobotu a dojde na dalsi tyzden vo stvrtok, cize 13 dni. akurat v najlepsom, ale nevadiii, teraz sa venujeme a chyba mi uz teraz a moc sa na nho tesim. len nech si dava pozor.
jooooj, no minule som niekde na nete citala, ked isla jedna baba so svojim na spermiogram a opisovala to tam ako pol hodka v miestnosti, ziadny casak, povzbudzovacka, a tak, ale ze nejako to zvladli. moja, urcite to zvaldne, ved vysledok aky bude, to bude radosti potom.-) a mozno ho ani treba nebude🙂 tfuj tfuj tfuj

saska1
23. júl 2008

ahoooj 🙂
sasulka,všimla si si, že toto zostala normálne privátna téma pre nás dve?? 😀 😀 😀
už nás ani len tanika nedojde kuknúť.. ☹ 😒 😠
tanika..toto vôbec od teba nie je pekné 😒
sasulka...a ty máš čo so štitnou žľazou??chodíš k endo?

prettybaby
24. júl 2008

ahoj mojaaa🙂 no ano, mam znizenu funkciu, zistili mi to pred vyse rokom, lebo som mala vysoky tlak, liecila som sa na nho asi 9 mesiacov a potom zisitli, ked to nepomahalo, ze to je stitka, takze som ku endo naklusala a papam kazde rano Euthyrox, ale dokina vie, ze chceme babo, som sa jej pytala, ci to nebude problem, ci tie lieky nejako nebudu branit, ale povedala, ze nie, prave naopak musim ich jest, aby sa mi doplnilo to,co mi chyba

prettybaby
24. júl 2008

sasula, sasula 😠
do grafov napises a mne sem ni ☹ dostanes po riti 😀 😀