Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
28. júl 2008

no nehovor, ty koki 🙂

saska1
28. júl 2008

ako sa mi máš ty??aký si mala den?

prettybaby
28. júl 2008

no taky uponahlany, mzdarka mi oznamila, ze rocne zuct. ZP som mala zle, ze si mam podat opravne, tak som lietala do zdravotky,nastastie mi teta povedala, ze mam doniest podklady a urobia mi to.
no stres
ale inak fajn.ty?

saska1
28. júl 2008

si predstav, že mne dnes prišiel ten femigard...tak som si ho hned nasadila.. 😀 juuj,tešila som sa akokeby som videla na teste //..naši ma hned sprdli, že vymýšlam také hovadiny...a že či mi hovorí niečo placebo efekt... 😔 no hovorí mi ale aspon iskierka nádeje,no nie?? 😉 🙂

prettybaby
28. júl 2008

no a co, si musela byt zlata.-)

mariettka27
28. júl 2008

čaute bambule 😀
sasi,ty sa nezdáš,nebude z teba nakoniec murárka?Treba mi obložit wc,nemáš zájem? 😀

prettybaby
28. júl 2008

a mne zarubnu zasadit🙂

mariettka27
28. júl 2008

no vidíš,mi ti s pretty hned dohodíme biznis... 😀

saska1
28. júl 2008

ahoj marietka 🙂
no baby...celý týžden mám tréning u naších, potom môžem vybaviť aj vás 😀 😀 len neviem, či sa patrí zahanbiť vašich chlapov 😀 😀 alebo žeby som zaučila aj vás, a chlapi by len kukali, že čo všetko my vieme??
😀

prettybaby
28. júl 2008

sasi, ano radko sa vrati a bude nove byvanicko🙂uz som mu aj bordel v casakoch upratala🙂

mariettka27
28. júl 2008

no myslím sasi,že tí naši chlapi aj tak niekedy kukajú čoho sme my ženy schopné,teda aspon ten môj je niekedy v nemom úžase,že čím ho ešte prekvapkám... 😀

saska1
28. júl 2008

tak tak tak.. 😉
len im to trochu tým chlapom ulahčujeme, nie???tým aké sme šikovné...keby sme boli neschopné,tak musia viacej zvládnuť oni... 😀 😀

prettybaby
28. júl 2008

no, my sa s radulinom doplname, aj ked je lepsi🙂 no zasa ale ja by som ani poistky, keby vypadli, nevedela co robit🙂

mariettka27
28. júl 2008

no ja osobne mojmu splním čo mu na očiach vidím,a to sme spolu osem rokov... 😀
A čože ste dnes robili?Boli ste v práci,či ste sa ulievali? 😉

saska1
28. júl 2008

psssst sasulka...nepriznávaj 😀 😀 😀

prettybaby
28. júl 2008

marietka, tak si aka ako ja, niekedy si hovorim ze aka som sisina, ze sa mu niekedy az do ritky pcham, ale on si to zaslusil, vytrpel si pri mne vela a milujem ho nadovsetko

b praci, v praci

mariettka27
28. júl 2008

ja si tiež niekedy hovorím a dost,vieš,ked ma naserie....Ja mu tiež skáčem okolo ritky a čudujte sa svetu,robím to rada,ja som tak rodinne založená,no čo už... 😉
A pretty,teraz,ked maš Radka preč,tak ho budeš ešte viac lúbit.Ja Mima lúbim každým dnom viac a idem sa zbláznit od radosti,ked sa mi vráti a je aspon chvílu so mnou... 🙂

ja som dnes unavená jak koník... 😖

saska1
28. júl 2008

ja mám dovolenku... 🙂 😵 teda takú minidovolenku...išli sme s drahým k našim...takže tzv.slovenská dovolenka na malte 😀 😀 ešte že nám počasie zatiaľ vychádza... 😉
a vy čo s dovolenkou??more nebude,?my by sme s drahým chceli na konci augusta zvrtnúť chorvátsko. 😵

mariettka27
28. júl 2008

jeeej,sasi,to sa niekto má,aj počasie vám praje....

my by sme radi na dovču v septembri,ale uvidíme...

prettybaby
28. júl 2008

marietka, tusim v tebe vidim seba
ja ho chcem mat stale pri sebe, niekedy si hovorim, ci som neni chora a aby som to neprehanala
ale na to si poviem a preco, milujem ho, preco by som sa mala zdrahat.zijem len raz a chcem mu dat vsetko

prettybaby
28. júl 2008

marietka, opat to iste
aj my v sept.ak vyjdu peniazky
sasi, my sme tiez chceli aj na konci augusta chorv.tie volna co tam su a potom last minute nejaky, v sept.druhej polke, grecko ak sa bude finanacne dat

mariettka27
28. júl 2008

plne s tebou súhlasím moja,budeme v tomto asi ako vajce vajcu podobné... 😀 😀 😀
lenže najhoršie je,že ked milak príde na chvílu domov,on chce postíhat vela vecí a ja ho chcem mat len a len pre seba... ☹ a potom sú aj slzičky... 😢

prettybaby
28. júl 2008

jaaaaaj moja, som sa ja nabulila v sobotu ked odchadzal, to som veru nezazila sto rokov, taky pocit, uplne bezmocna

mariettka27
28. júl 2008

no my chceme íst ani neviem kde...egypt,grécko alebo cyprus...rozhodne manžel ako obyčajne a ja zariadim... 😀

saska1
28. júl 2008

sasul...my sme tiež chceli povodne grécko, ale vzhladom k tomu, že sme kúpili to auto, tak sa poteším aj chorvátsku 😉 nemôžeme mať všetko.. 😉
baby, ja mám tiež pocit, že som miestami trochu závislá 😒 a to asi nie je dobre... 😖

mariettka27
28. júl 2008

ked odchádzal,ja som plakala dlho dlho dlho,a potom som celý další den strávila bezducho v posteli,ani obraz ani zvuk... ☹

prettybaby
28. júl 2008

marietka,nie si ty ja? uplne ako u nas 🙂

mariettka27
28. júl 2008

ale čoby saska,ved čo v živote je krajšie ako láska? 🙂
a aké auti ste si kúpili?pochvál sa... 😀

mariettka27
28. júl 2008

prettinka moja,vidíš,ako spriaznené duše sme tu na koníkovi... 😀

prettybaby
28. júl 2008

pockaj, uz to pisala,jjeeeeejda, mi to vypadlo

no marietka, sme, tusim tu ficime my tri a tak sa tomu tesim 🙂