Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
1. aug 2008

to ze mi uz tiez s priatelom ideme vyse roka naplno ale nejak sme to zo zaciatku nebrali tak ze sa uz snazime o babo ale teraz uz by som aj chcela...

uci
1. aug 2008

ahojte babenky, prisla som vas len na skok pozriet kedze som vas uz dlho nenavstivila a som zvedava co mate nove? ak budem stihat tak si vas postupne docitam ale mi aspon rychlo povedzte, ci tu mame nejake nove tehulky? a ako sa ma mirinka? dufam, ze jej vsetko dobre dopadlo a teraz uz kludne tehulkuje
my sa inac mame fajn az na nejake problemy so zrazanlivostou, tak teraz pichame injekcie, len volako nezaberaju, nuz ale dufam, ze uz to dobojujeme 😉

saska1
1. aug 2008

uciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 🙂 😀 ahojky....však ty už to máš za pár...dúfam, že s tou zrážanlivosťou to bude o.k.
nové tehulky nie sú...aspon o nich nevieme...mirinka sa nám už neohlásila, tak nevieme, čo sa deje ☹ lenrieta sem tiež prestala chodiť... ☹
tak sa tu motkám ja, prettinka alias sasulka, a tanika...a včera ku nám zavítala jankaaa. 😉
jani...my sa snažíme už 2roky...teraz v auguste máme dvojročné výročie snaženia sa 😀 😀

prettybaby
1. aug 2008

ahoj uciiiii🙂drzim palceky
sasulik ahoj, dnes som bola jazdit , super pocit(autom myslim, vies ze ja toho bojim bojim _)

saska1
1. aug 2008

ahojky sasulka...viem, ale neviem, prečo bojíš... 😕
to je super, že si bola ...a s kým...?

prettybaby
2. aug 2008

ahoj moja, akosi som sama vstala na meranie a uz nie a nie zaspat☹
no preco? sama neviem, bola som s kamoskou a dobry pocit z toho mam 🙂

saska1
2. aug 2008

ty si ale ranostaj 😉 ja o takom čase som ešte sladko búvala 😉
ked si s drahým, tak ty vôbec nešoferuješ???ja si to bez šoferovania neviem ani predstaviť...aj ked zasa na druhej strane, v poslednej dobe sa mi nejako nechce..a to šoferujem od 18 😉 čo budeš dnes robkať??

prettybaby
2. aug 2008

sasulka, nie, len ked musim , napr.ked ideme z nejakej oslavy a tak, ked si vypije
boze to je tak nepochopitelne, ze jednoducho aj zo soferovania ma clovek strach? prepac moja, ale toto ma dost na ludoch vytaca,ja by som im dala robit nieco, coho sa boja, alebo tak, potom by som ja krutilahlavou

ale bolo mi fajn bude to este lepsie
idem oddychovat, poobede ideme so svokrovcami na zahoríe na navstevu

jankaaa
2. aug 2008

ahojte babenky boli sme v madarsku na rybacke preto som tu uz nedosla...ako vikendujete?

saska1
2. aug 2008

sorry sasulik,nechcela som sa ťa dotknúť... ☹ asi som to len zle napísala...vôbec to nie je nepochopiteľné,lebo moja mamina tiež odmieta šoferovať...a má vodičák asi 10rokov,ale za volant by si nesadla vôbec.. u nej to spôsobila menšia havárka... ☹ preto som sa pýtala, či aj ty máš za sebou niečo také, prečo to jazdenie"nemusíš.."
bože uchovaj aby som súdila alebo hodnotila, kto sa čoho bojí... 😝
a hlavne každý mame na niečo geny...a preto sme jedineční a neopakovateľní 😉 😉 cmuky cmuk...tak sa na mna nehnevkaj 😉 😔

saska1
2. aug 2008

jani...aj ste niečo chytili?? 😀 😀
ja víkend celkom v pohode...zajtra idem do BA takže sladkéničnerobenie mi pomaly končí.. 😝

prettybaby
2. aug 2008

mojko,ja som sa nenahnevala, len vyjadrila svoje emocie🙂 naozaj, za toto sa nahnevat? jooooj moja🙂
cmuk

saska1
2. aug 2008

sasulka 🙂 tak som rada..teším na zajtra na grafík 😉

prettybaby
3. aug 2008

tak kukaj moja, vyznacilooooo🙂 opat 19 den, takze vieme kedy🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

jankaaa
3. aug 2008

ahoj saska chytili sme vela asi 15 ryb sme doniesli domov.takze sa oplatilo a bolo super.len teraz to nejako neviem dospat tu jednu noc.

jankaaa
3. aug 2008

ahoj pretty ako vikendik?uz sa nam pomaly konci....

saska1
3. aug 2008

ahojte kočenky 🙂
sasulka...tak vidíš...že sa ten grafík sfarbuje.. 😉 počuj moja, ked doberieš duphaston...myslím tých cyklov, tak si objednaj femigard...kuk na môj graf..http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ja mávam ovulku až 18-20DC...a tento mesiac nechápem 😅 ako z veľkej knihy 😀

jankaaa
3. aug 2008

ahoooooj 🙂 babenky a to podla coho si robite ten graf?

jankaaa
3. aug 2008

saska uz sa ti konci dovolenka?

saska1
3. aug 2008

jani ☹ ☹ ☹ končí...už mám mensie depky...ale ešte jedna bude na konci augusta...tam pojdeme snad aj k moru... 😉
musíš sa zaregistrovať na wunschkinder.net, alebo fertility.com...a potom každé ráno meriaš, a zapisuješ teplotku do grafu...v diskusii grafy BT...tam hned na prvej stránke je meranie BT...všetko o nej,..mrk, a ked nebudeš vedieť, pýtaj sa 😉

mariettka27
3. aug 2008

ahojte mojka! 🙂
čo tu nové? 😉

mariettka27
3. aug 2008

prettinka moja,ja som sa bála jazdit dlho dlho sama,a aj teraz ked mám vodičák skoro osem rokov,sa občas ešte bojím.Ale ber to pozitívne,aspon si ostražitejšia.. 😉

jankaaa
3. aug 2008

dakujem saska....poobede sa tam zaregistrujem.tak to ti verim ze sa ti nechce do prace.ja uz dovolenku mam za sebou uz som bola pri mori uz som mala aj na slovensku takze teraz uz len makat budem...ale aspon ked mam depku si nato spomeniem ako super bolo a hned mi je lepsie 🙂

mariettka27
3. aug 2008

tanika,ja práveže necukrujem,takže s cukrom ešte viac bléééé tá alchemilka... 😀

ahoj janka,a kde si bola pri mori,ak sa smiem opýtat?

jankaaa
3. aug 2008

ahoj marietka boli sme v chorvatsku...bolo perfektne

saska1
3. aug 2008

marietka 🙂 ahoj...kde si sa stratila na týžden??? 😎
jani...aj my chceme koncom augusta do chorvátska... 😅 kde konkrétne ste boli..??sli ste autom??

tanika.t
3. aug 2008

saska,ahoj 😀
grafík máš super 😵 skoro aj ja mám taký 😀
už po obede? 😉

jankaaa
3. aug 2008

saska boli sme autom a cast rogoznica to je blizko sibeniku a splitu okolo 35km od nich.isli ale bolo tam super krasne.take male mestecko,k moru sme mali ani nie 5minut cesty len sme zisli dole kopcom a sme boli tam.len vam neodporucam ist v piatok alebo v sobotu.strasne vela aut vtedy ide a su strasne kolony.sracovi rodicia isli v pondelok a mali perfektnu cestu za 9hodin boli doma.nam cesta trvala skoro trinast hodin nakolko sme vychytali vsetky zapchy.

saska1
3. aug 2008

ahoj tanika...nie..ešte sme pred obedom...o chvílenku...ešte niečo tlačím v PC...ty máš kde grafík,neviem ho nájsť... ☹

saska1
3. aug 2008

jani..takže tú lokalitu odporúčaš kde ste boli...??a mali ste niečo aj dopredy zajednané alebo ste to riešili až tam??a rogoznica to je istria??asi nižšie, že??ja veľmi chorvátsko nepoznám 😒