Nosifol - pri problémoch s otehotnením

bianka0111
27. nov 2012

Ahojte žienky, v 11 tt mi museli ukončit tehotenstvo z dovodu nevývoja plodu....teraz sa možme snažit opat o bábo vo februári a lekár mi dal nech si zoženiem ,, NOSIFOL,, - podla letáčiku, je určený pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením...je to zmes vitamínov, a neobsahuje hormony..... máte s tým niektorá skusenosti? hladala som rozne príspevky na nete, našla som ich viacero, ale sú na českých stránkach, v naších lekárnach ešte nieje dostupný..... české žienky sú s tým spokojné, jedna písala, že do 2 mesiacov otehotnela

snazilka19993
1. sep 2016

@sara0909 myslis? Z jedneho dna na druhy ciarka zmyzla.. Odvtedy netestujem co mi ukazal negativny vysledok

sara0909
1. sep 2016

@snazilka19993 ale ved ciarku ti pekne vidiet, to vyzera na tehu 😉 Kedy si testovala? zu ti meska?

snazilka19993
1. sep 2016

@sara0909 praveze ms mam dostat buduci tyzden .. A ako pisem tak 2dni pozitiv na dalsi den uz negativ co si neviem vysvetlit..lebo keby sa nedajboze nechytilo,tak ciarka by mala slabnut a nie z hodiny na hodinu zmyznut no nie? Neviem nikde najst spravnu odpoved.. Od vtedy co mi po pozit. Tedtu ukazal na dalsi den negat. tak som netestovala lebo aj tak som nervozna :( .. Testom uz tazko uverim .. Alebo falosne pozitivny?

sara0909
1. sep 2016

@snazilka19993 No asi skor by som potom povedala, ze falosne pozitivny, lebo toak skoro test tehotenstvo spolahlivo neukaze, aj ked rada by som ti povedala pozitivnu spravu ☹ Skus pockat do menzesu a ak ho nedostanes, az potom si urob znova test. Ale ved ak sa to nepodarilo teeraz, nabuduce urcite 😉 Kolko sa zu snazite?

bibianka15
16. sep 2016

@snazilka19993 ved mas dve //

bibianka15
16. sep 2016

@snazilka19993 ahoj otestuj zase pred ms a uvidiz.bubem ty drzat palceky

bibianka15
16. sep 2016

@miselka020 ahoj ja bi som mala zaujem. Posielas aj na dobierku

bibianka15
18. sep 2016

@nikola81 ahoj ja beriem inofolic uz 4mesiace a nic len mam rozhadzany cyklus a brala som aj navyse aj kyselinu listou,a stale nic.ideme teraz na nosifol som zvedava ci bube mat lepsi ucinok

miselka020
18. sep 2016

@bibianka15 ahoj,ja som ho už dávno predala.

bibianka15
23. sep 2016

AHOJTE CHCEM SA SPYTAT CI MOZEM BRAT AJ INOFOLIC AJ NOSIFOL SPOLU,NEUBLIZITO.DAKUJEM VOPRED ZA RADU

kreeditka
24. sep 2016

Ahojte predám 1 nerozbalené balenie a a polku rozbaleného balenia Nosifolu forte doba záruky je: 07/2018, kontakt mailom: edita.ofcarovicova@gmail.com, cena 25eur aj s poštovným, prípadne dohodou.

angela1989
30. nov 2016

Ahojte, dievčatá a je podľa vás jedno aký nosifol beriem? Lebo je nosifol forte, ten je trošku lacnejší a nosifol duo. Duo beriem ja, teraz druhý mesiac. V lekárni mi nevedela povedať rozdiel...

sara0909
30. nov 2016

@angela1989 Nosifol forte beriem aj ja na odporucenie gynekologicky. O nosifole duo som este nepocula 🙂 Ale mne bohuzial nezabera...

janulienkaaaaa
1. dec 2016

ja som zacala brat nosifolduo tento tyden.....tiez mam problemy s hormonmi a anovulacnymi cyklami tak uvidim ci zaberie, sama som zvedava,.... este chcem ist k lekarke , aby cez sviatky mi predpisala clostylbegyt a mozno sa cez sviatky zadari 🙂 a vy ako dievcata co uz dlhsie uzivate nosifol???

sara0909
1. dec 2016

@janulienkaaaaa No ja ho uzivam uz nejakeho pol roka.. Moj partner berie Folandrol. Velmi som dufala, ze mi aspon da do poriadku moje cykly, ktore su aj 60 dnove a tym by sme mali aspon vacsiu sancu na otehotnenie. Moja doktorka uz stratila napady, co mi dalsie nasadit, kedze nic nezabera a uz ma odporucila do centra umelej reprodukcie. Ideme tam v pondelok, tak som velmi zvedava, aku postup zvolia. Este existuje ale jeden specialny test na prolaktin, nie je to ten zakladny, ale nejaky skryty, neviem presne o co ide, ale moju endokrinologicku to nedavno napadlo, ze este on by mohol sposobovat anovulacne cykly a neschopnost otehotniet. test sa robi tak, ze pichnu do tela nejaku latku a kazdu pol hodinu odoberaju krv, a podla zmeny hladiny prolaktinu urcia, ci sposobuje neplodnost. Pokial je totot pricina, uziva sa kazdy den pol tabletky, pomocou ktorej je zena schopna otehotniet 🙂 Mna toto vysetrenie caka buducu stredu, tak sama som zvedava aky bude vysledok 🙂

janulienkaaaaa
4. dec 2016

@sara0909 pardon, ze tak neskoro sa ozyvam, ale bola som mimo domu a nemala som pristup na PC. tak si ma velmi nepotesila sara, ze nosifol ti velmi nepomohol.Mne ho priniesla mama, ze pocula, ze upravuje cyklus, testostreon a tak, napomaha k otehotneniu. ja mam cykly ako tak pravidelne, len mam problem so zvysenym testosteronom. Lekarka mi robila dvakrat horm.profil,, a dvakrat sa potvrdilo-anovulacne cykly.Predpisala mi clostylbegty, chodila som na folykulom. Vsetko bolo ok, krasna ovulacia,len manzel prave musel ist na sluzobku.....tak ze nic z toho.Tak by som rada skusila cez sviatky opat ten clostylbegyt mozno aj ten nosifol dopomoze, no uvidime 🙂 ...A vy sa uz ako dlho snazite? Potom daj vediet ako ste dopadli v centre, aky postup zvolili...,

janulienkaaaaa
7. dec 2016

@sara0909 tak ako ste dopadli v pondelok?

lienka2017
9. dec 2016

Ahojte baby,mam celé balenie nosifol forte,uz ho nepotrebujem,podarilo sa 🙂...vybrala som len jedno celé a ešte jedno ostalo, ponúkam za 15 vrátane poštovného 🙂

sara0909
11. dec 2016

@janulienkaaaaa Ozyvam sa s oneskorenim, kedze som mala nejaky uponahlany tyzden... V centre sme nedopadli velmi dobre... Moj partner mal spermiogram v poriadku, ale mne boli zistene polycysticke vajecniky, pricom su moje cykly bez ovulacie. Cize nosifol mi aj napriek dlhodobemu uzivaniu nespustil ovu, ani neupravil cykly. Bola mi navrhnuta laparoskopia s drillingom vajecnikov, s cim som nesuhlasila, kedze sa takyto zakrok bojim podstupit a verim, ze snad otwhotnieme bez toho. Uz sa snazime takto dva roky, ale zial zatial bez uspechu.. a vy?

janulienkaaaaa
11. dec 2016

@sara0909 skoda, ze nemate lepsie spravy :( ale ved diagnoza nie je az taka zla, da sa s nou pracovat a verit ze to vyjde 🙂 A pred tym si nevedela, ze mas polycisticke vajecniky? gynekologicka ti nic pred tym nezistila? my sa snazime uz dva roky, riesila mna a manzela vobec. Neviem ci jej mam sama navrhnut, aby ho poslala na spermiogram, aby sme vedeli ako je na tom on. Ja som mala pred rokom zistene polypy v maternice, bola som na operacii ich vybrat, lebo vraj by mohli branit uhniezdnovaniu plodu, potom mi robila dvakrat hormonalny profil, kde mi vysli anovulacne cykly....teraz beriem nosifol, no uvidime ci pomoze a cez sviatky by som chcela ten clostylbegyt uzivat, manzel by mal byt doma v tom case, takze chcela by som to skusit takto.....ale priznam sa , snazim sa pozitivne mysliet, ale nedari sa mi to vobec a vraj aj psychika robi vela......ale, musime sa nejako pozitivne naladit a verit, ze sa zadari 🙂

ivonka55
12. dec 2016

Ahojte, tiež mám na predaj Nosifol Forte. Jedno balenie je neotvorené, druhé skoro tiež plné- 24 sáčkov, čiže dokopy 54 sáčkov. 25 € vrátane poštovného.

mirka0504
31. dec 2016

Ahojte žienky,ani nám sa nedarí otehotnieť,snažíme sa o bábo skoro 2roky a stále nič,lekárka mi tiež dala Nosifol Forte,že ho mám užívať 3 mesiace.Tak verím,že sa podarí aj skôr 🙂.Držte palce,veľmi túžime po bábätku...Niekedy mi je až do plaču,že sa nám nedarí a trápi ma to ☹ ☹ Spolieham sa na ten nosifol,ako som tu čítala,že pomáha,tak verím,že pomôže 🙂 Prajem Vám žienky šťastný Nový rok 2017 a prajem Vám aby sa pošťastilo každej jednej ten nakrajší darček a to aby ste mohli držať v náručí vás vytúžený poklad.Prajem Vám to z celého srdiečka,budem Vám držať palce... 🙂 PF 2017 🙂

monetmonet
31. dec 2016

@mirka0504 nam sa nedarilo taktiez 2roky.Skusali sme kadeco.Reci o tom ako mam byt v pohode😠 och,pomlcim.... Tak som sa popytala doktora,ze co najviac zabralo.On povedal.Nemat sex 4-5 dni.Nie menej,nie viac a odsledovat plodne dni.My sme k tomu pridali pobyt na 2 noci mimo domu a huraaaa.Bolo to neuveritelne.Samozrejme sme boli obaja vysetreny a ok.Len to proste nejak neslo.Tak drzim palce!!!!!♡♡♡♡♡

mirka0504
31. dec 2016

@monetmonet ďakujem krásne,verím,že aj nám sa podarí 🙂

janulienkaaaaa
31. dec 2016

@mirka0504 dakujeme 🙂 tak uz len verit, ze coskoro aj k nam bocian prileti 🙂 Ja tiez uzivam nosifol prvy mesiac mam aj clostylbegyt tak uvidime 🙂

adriana1104
31. dec 2016

@ivonka55 máš ešte ten nosifol?

mirka0504
31. dec 2016

@janulienkaaaaa ja tiež prvý mesiac beriem nosifol tak uvidime či sa nám podarí 🙂 držím palce 🙂

janulienkaaaaa
31. dec 2016

@mirka0504 v januari si dame vediet 🙂

mirka0504
31. dec 2016

@janulienkaaaaa súhlasim...tak v januári ;)

ivonka55
2. jan 2017

@adriana1104 Ahoj, áno, mám ešte obe balenia.