Nové bradavky aj s prsiami podtlakovými bankami

esmera50
17. aug 2021

Ahojte, pred 4 rokmi mi istý podvodník z netu navrhol zväčšovanie prsníkov podtlakovými bankami. Ja hlúpa som šla. Prsníky zničené, prsné bradavky sfúknuté, mäkké, slabé, bledé a vpadjaú do hrdníka a stále sa krčia...Som nemožná, chcem všetko nové, aj tak som v nich cit už stratila z toho zákroku...
Poraďte robia na Slovensku takýmto prípadom nové bradavky aj s prsiami? Alebo vo VIedni? Uveidete konkrétne mená? Prosím moc....Ktosi mi vravel, že v zahraničí by mi to asi urobili, kam sa obrátiť???? S takým škaredým hrudníkom sa ani enchcem vydávať

simsalabim
17. aug 2021

Ten, kto zmenil nazov diskusie, si aj precital, co sa autorka pyta?! 🤔🤦‍♀️🤷‍♀️

ki_ki2
17. aug 2021

@simsalabim niekedy nechápem ani ja ako menia názvy diskusií . Už som si viac krát všimla že zmenili názov a nemalo to ani hlavu ani pätu , nechápem načo to upravujú silou mocou 🤦🏽‍♀️

esmera50
autor
17. aug 2021

@simsalabim veru, sama sa divím....a poradíte niekto niečo????

simona139469
17. aug 2021

@ki_ki2 presne, mne raz zmenili názov a nakoniec z toho nebola otázka ale anketa to verzus to…
@esmera50 prepáč, na tvoju otázku neviem odpovedať, iba som čítala diskusiu

taskataska
17. aug 2021

skusila by som sa objednat na konzultaciu k nejakemu fakt dobremu plastickemu chirurgovi. ak nebude vediet pomoct, moze ta aspon nasmerovat, trebars aj do toho zahranicia

nika23t
17. aug 2021

@esmera50 myslím, že je tu aj skupina, kde sa konkrétne riešia plastické operácie pŕs, skus vyhladat, najskôr tam budu vedieť pomôcť...

nika23t
17. aug 2021
lius
17. aug 2021

skusila by som kontaktovat dr Šípku alebo Koperniecha, vraj su top na Slovensku

esmera50
autor
18. aug 2021

@nika23t Ako sa tam prihlásim?

esmera50
autor
18. aug 2021

@esmera50
@lius Šípku nepoznám, KOperniecha som kontaktovala, ale tentuším písal, že nové nerobí, len rekonštrukciu...som zúfalá

nika23t
18. aug 2021
esmera50
autor
19. aug 2021

@lius Šípka písal, že to urobiť nevie...Ale odporučil ma na Kliniku v Ružinove, uvidíme, či tam by vedeli