Novopharm - železničná nemocnica v Bratislave

zuzkat1
1. jún 2013

Prosim Vas,mate skusenosti? Ideme tam na geneticke testy. Je to sukromne zariadenie. Plati sa tam? Aki su? Dakujem

terry33
1. jún 2013

@zuzkat1 neviem ako je to tam teraz,je som tam bola na genetike len na konzultacii a neplatila som, aj gynekologa som tam mala a neplatila som nic...ale to je tak rok dozadu

zuzkat1
autor
1. jún 2013

@terry33 dakujem..tak rok nie je tak davno,snad to nezmenili... Ja tam nemam gynekologa,len mi dal odporucanie na genetiku a ja som na nete ich nasla ako prvych tak uvidim

saschenka
1. jún 2013

@zuzkat1 ja som tam bola pred 3-ma týždňami na testoch...sestrička ako aj pani doktorka super...a neplatili sme nič,prepláca to poisťovňa 🙂

biancaneve
1. jún 2013

@zuzkat1 ja som tam bola na amniocentéze u doc. Ondrejčáka, výsledky boli za 24 hod., platilo sa okolo 260 Eur. So všetkým spokojnosť.

zuzkat1
autor
1. jún 2013

@biancaneve aha tak asi zalezi od toho o co sa jedna... To sa asi platilo za tie zrychlene vysledky..

@saschenka a ako dlho trva kym su vysledky?

zuzkat1
autor
1. jún 2013

@saschenka ty si bola na genetike?

saschenka
1. jún 2013

@zuzkat1 áno bola som...výsledky budú za 5 týždňov nám povedali...celé vyšetrenie trvalo asi pol hodinu ...najskôr sa pani doktorka s nami porozprávala,spísala anamnézu a na záver nám vzali krv

maznacik007
1. jún 2013

@zuzkat1 a oni robia ak klasicke geneticke vysetrenie ako dietata myslim... nie pocas tehotenstva...

ja som bola s malym na takom a boli sme na americkom namesti v BA.. tam je lekarska genetika... neplati sa tam, musis mat odporucanie a chceli priniest celu kartu.. robil anamnesticky pohovor, detailnu prehliadku a merania ... potom brali malemu vela krvi... a potom nas volali na vyhodnotenie .. to bolo tak cca po mesiaci ... nam este dodatocne brali dalsiu krv chceli vylucit nejaky syndrom...

zuzkat1
autor
1. jún 2013

@maznacik007 no tu sa jedna o nas ako rodicov. Takze to bude asi pripad ako u @saschenka

@saschenka a tam bola doktorka? lebo na nete som na ich stranke nasla len muza-genetika... dr ondrejcaka

saschenka
2. jún 2013

áno,pani doktorka,taká mladá a a veľmi milá...a prísediaca bola pani docentka a tiež veľmi zlatá...tá mladá pani doktorka si robila asi atestáciu a pani docentka bola ako "prísediaca"...

zuzkat1
autor
5. jún 2013

@saschenka Dakujem. Som zvedava kto tam bude ked tam pojdeme.

zuzkat1
autor
7. okt 2013

Baby mne povedala dr ze vysledky budu o 8 tyzdnov.uz je to 9 a stale sa neozvali