Odporučte mi dobrého urológa na Slovensku alebo v Čechách

weronika226
25. jan 2020

Ahojte viete mi odporučiť nejakého fakt dobrého urológa? Nemusí byť na Slovensku, môže byt aj v Čechách ale taky naozaj dobry, aby mal ľudský prístup a aby bol hlavne odborník. Mávam roky opakovane zápaly mocovych ciet a na Slovensku som zatiaľ nenasla dobrého urológa. Ďakujem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronika226
autor
25. jan 2020

@bambulienka25 jasne skúšala som a dokonca aj momentálne užívam, skúšala som všetko voľnopredajné, užívam urovaxon dlhodobo, urixin, blokurimu, kapucínku,vitamín C, mam všetko preštudovane co mam a nemám robiť ale žiaľ zatiaľ bezvýsledne. Každý mesiac cca užívam atb.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika831
26. jan 2020

@weronika226 teraz som akurat citala ze maju nejake nove metody liecby na tento problem. Skus zavolat do Via klinik ( BA).

weronika226
autor
26. jan 2020

@bambulienka25 áno mala som aj cystoskopiu

gelifil
26. jan 2020

raz sa mi to tahalo 2 mesiace, zabrali az tablet& soreganovym olejom amaxi davky ccka, teda kazdu hodinu 1 gram.....a zeny co zacali praktizovat ladove medvede sa z toho vraj dostali, teda otuzovanie, kupanie v jazere cely rok

weronika226
autor
26. jan 2020

@kika831 pozriem ďakujem

anastaziamala
15. feb 2020

A ribili ti aj testy na chlamydie, ureaplazmy, mykoplyzmy?

stanulka27
15. feb 2020

A svaly močového mechura mas poriadku? Nemas poškodené? Moj syn mal opakujúce zapaly,tusim sme boli aj ojedinely pripad na SR az kym neskontrolivali moc. mechúr. A tam je problem. Bolo prelieceny silnymi atb pouzivanych uz v chemo. Žiaľ u nas je to o rehabilitácia a uziva uroril kazdy den. Zatiaľ sa drzi.

weronika226
autor
15. feb 2020

@anastaziamala áno robili na všetko

weronika226
autor
15. feb 2020

@stanulka27 no robili mi cystoskopiu kamerou do močového mechúra tak tam by to asi zistili.Mne doporučili autovakcinu v Prahe ale žiaľ u nás nie je urológ co by ma mohol na ňu odoslať lebo tu na SK sme za opicami a nikto nemá s tým skúsenosti.

stanulka27
16. feb 2020

@weronika226 presne tak. Tiez som sa pytala na vakcinu pre syna a na Slovensku bez sance. Nam cystoskopiu robili niekoľkokrát a az ked sme spravili poriadny cirkus a postavili do pozoru cele oddelenie tak potom sa veci pohli a zobrali to do ruk prednosta a primarka. Ale za tu dobu mame za sebou takmer 30 atb do 5r. Co sa tyka utologa skusila by som oslovit este mozno javorku v MT, alebo este molcana. Inak situácia na SR je velmi smutna. Mozno by som sa este popytala na ten intavenozny urovil.

weronika226
autor
18. feb 2020

@stanulka27 ti Vám verím ja som prešla pol Slovenska a nenasla som normálneho urológa. Možno preto ze som nedala nikomu 1000e do kapse. Ja mam tento problém od malička a zjedla som už tonu antibiotík, nevedela by som to ani spočítať. Nasla som si urológa až v Prahe a on nemohol tomi uveriť co tu somnou celé tie roky robili. Dal mi také nápady že tu o nich nemajú ani šajnu. Tak pri ďalšom zápale si chcem dať vyrobiť autovakcinu v Čechách, len bohužiaľ mňa to vždy chytí cez víkend a do pondelka nemám šancu vydržať keďže to mam už chronické a bolesti veľké. V MT som tiež bola ale pri inom doktovori ten Javorka myslíte že je dobrý? Urovil to myslíte zavádzanie látky priamo do močového mechúra cez cievku?

weronika226
autor
18. feb 2020

@stanulka27 a inak ja viem aký mám problém ja mam problém ze sa mi neustále vracia baktéria E COLI za každým ju mam v moci ale nikto nevie ako sa jej zbaviť a okrem toho urovilu a vakcíny som vyskúšala fakt ze všetko.

stanulka27
18. feb 2020

@weronika226 ked sme boli v mt u javorku vedel o com hovorí. Mnoho sťaží ma aj zo zahraničia. Za vyskusania nikto nic neda. Kazde 2 tyzdne sme so synom koncili v noci na Kramároch. Uroril sa da zaviest priamo cez cievku do mocoveho mechura a urobi sa vyplach, ked treba aj opakovane. Syn ho uziva v kapsuliach, lebo kateter si neda. Veľakrát nas poslali domov s katetrom. Na uroflovmetrii nic nenasli? Mali ste aj dlhodobo ATB len udrziavaciu davku? E coli sme mali aj my, okrem toho mnoho inych bakterii. Nad cechami sme uvazovali, lebo uz sme boli na konci zo silami a to tiez pracujem v zdravotníctve a vela veci si sama zistujem. Uz ked vam nevedia a nechcu pomôcť na sr tak skusit aj mimo sr.

mirpet
18. feb 2020

Skusala si urologa v Piestanoch?Dr.Gajdos mnr velmi pomohol,tiez som roky trpela silnymi zapalmi

160482160482
23. aug 2020

@weronika226 ako ste na tom s tými zápal i? Už vám niečo pomohlo? Lebo ja tiež mam e colli opakované každé 2 týždne na ATB a trvá to už 3roky a som už úplne zufala

gelifil
23. aug 2020

@160482160482 mne zabera oreganovy olej velke, fakt velke davky ccka, aj kazdu hodinu jeden gram