Opakované stery

mamuliak
28. dec 2017

Zdravim Vas mamicky ..chcem sa opytat ..ak ma niektora z Vas skusenost...bola som na prevent.prehliadke u gynekologa..robil mi stery..a o niekolko dni mi volal ze mam prist znova...ze mam nejake zbujnene bunky..ze musia este urobit dalsie vysetrenia...ci mate skusenost co mozu znamenat zbujnene bunky...spominal hpv virus...som z toho jeleň..nemam s tym skusenosti...a asi dopredu prehanam ale citala som o HPV viruse a prenasa sa vraj pohl.stykom a prenasac je muz...musi to znamenat ze bol muz neverny?za akykolvek odpoved dakujem

tt247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosoriak
28. dec 2017

@mamuliak HPV virus je virus, ktory moze sposobit rakovinu krcka maternice. Neznamena to, ze muz ti bol neverny, znamena to len tolko, ze niektory z tvojich partnerov mal partnerku, ktora mala HPV virus, kedykolvek v minulosti.

Chod k lekarovi a nechaj si to vysvetlit, nehladaj informacie po internete, lebo sa len vyplasis. Dolezite je, ze ti to zistili skoro.
Vela zdaru!

mamuliak
autor
28. dec 2017

@bosoriak dakujem ti

mamuliak
autor
28. dec 2017

@bosoriak ...som vydata 21 rokov

mamuliak
autor
28. dec 2017

@tt247 uz predtym iny lekar..tie boli doteraz v poriadku

nikaeli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamuliak
autor
28. dec 2017

@nikaeli dakujem za odpoved.☺nechcem muza hned obvinovat a tak zbytocne robit "zle"vo vztahu..preto zistujem aj iny pôvod vzniku hpv

nikaeli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamuliak
autor
28. dec 2017

@nikaeli 😆😆

marusia12
28. dec 2017

@nikaeli jednorázovú neveru si nemusíš všimnúť nikdy 😀
Každopádne je prenášačom muž, tu viac menej nie je o čom... samé od seba ti to nevznikne... aj preto sa to volá VÍRUS... že jo?

pupava36
29. dec 2017

Ja som tiež mala hpv vírus... Prenášacom nemusí byť muž i keď je to veľká pravdepodobnosť keďže oni sú často prenasaci chorôb. Ale u neho to mohlo len dlhé roky spat a vo vás to potom prepuklo. Je dobré že to už máte podchytené.

bosoriak
29. dec 2017

@marusia12 Ale z toho, ze ma zena HPV sa absolutne nijako neda dedukovat, ze jej muz bol neverny. HPV mohla mat v sebe pokojne aj tych 21 rokov, len teraz sa prejavil na krcku maternice.

mamuliak
autor
29. dec 2017

@bosoriak asi ani nechcem riesit ci mi bol neverny a zbytocne mutiť vodu....pytala som sa zbytocne sa hadat nechcem povedal ze nie tak neriesim....v tom pripade budem brat do uvahy ze je to vo mne dlhe roky😕

bosoriak
29. dec 2017

@mamuliak no ved, chapem, ze ta to napadlo, ale naozaj to nie je dovod na podozrievanie. Vylucit sa to neda, ale to sa neda nikdy, ze 🙂 A po 21 rokoch si myslim, ze by si si naozaj co-to vsimla.

mamuliak
autor
29. dec 2017

@bosoriak je to na nervy..clovek sa s tym musi rozumne vysporiadat..je ro vraj bezny virus...poliecime..poriesime...dakujem Vam vsetkym za prispevky