Opäť mám menzes

nazdravienastastie
21. okt 2020

Ahojte. Od 6.10 do 10.10 som mala menzes. Normalny standartny priebeh. Cyklus mavam tak 32-33 dnovy . Vcera (20.10) som rano šla na wc a po utretí som mala ružové ako ked sa proste spúšťa menzes..pocas dna sa normalne rozbehol a mam ho momentalne druhy den. Nerozumiem co sa mohlo stat preco mam po tak kratkej dobe zas menzes. Nikdy som ho nedostala takto na 15ty den cyklu. Na preventivke som bola minuly mesiac a vsetko ok takze myslim ze nejaka cysta je vylúčená. Máte s tym niektora skusenost?? Dik

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nazdravienastastie
autor
21. okt 2020

@bambulienka25 ako teoreticky by som mala mat plodne dni (podla kalendarika menstruacneho v telefone ) ale tak nvm toto mam normalne krv. Original menzes . Nikdy som to nemala takto. A dokonca mi ani neukazuje kedy som mala teda teraz plodne dni😅 lebo ved mam menzes vlastne po 2 tyzdnoch. A ja som mala aj normalne sex tak ani nvm ci som mala vobec plodne dni alebo nie no uplne som zmätená

viikkki
21. okt 2020

Môže ísť aj o uhniezdovanie v tedy je krvácanie ktoré môže trvať 2-3 dní ale ak to máš silné bude to niečo iné

nazdravienastastie
autor
21. okt 2020

@viikkki mam to take ako klasicky menzes. Uplne take proste kramy🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️ Zufala
Som z toho . Na 15ty den cyklu to dostat. Sila:/

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktorka124
28. okt 2020

@nazdravienastastie ahoj, mávala som to takto cez plodné dni 3 mesiace a nakoniec som sa donútila ísť k lekárovi ktorý mi oznámil že mi vynecháva ovulácia tie 3 mesiace. Ale každá sme iná a možno to len teraz zblblo a dá sa to dokopy 🙂