Opuchnuté chodidlá v 5. mesiaci tehotenstva

michaela915
14. jún 2017

Dobry den,som v 5 mesiaci a uz 4 den mam strasne opuchnute chodidla.... Neviete mi nieco poradit? K doktorke mozem ist az buduci tyzden

mirkakab
14. jún 2017

@michaela915 ahoj, tiež som to mala, vykladala som si nohy, nič iné nepomáhalo, aj ma to bolelo, mala som ich ako dve gule. To je z tepla.

michaela915
autor
14. jún 2017

Dakujem 🙂 ani cez noc ti neodpuchli? Ja som to cakala tak v 8-9 mesiaci a nie tak skoro 🙂

mirkakab
14. jún 2017

@michaela915 neodpuchli ani v noci, až po pôrode.

michaela915
autor
14. jún 2017

Tak to si budem musiet zvyknut 🙂

matula211
14. jún 2017

No ja by som si až taká istá nebola, že to je len z tepla...môže byť, to je pravda, ale byť vami, radšej by som si zmerala tlak...ak je vysoký, sup k dr...ak je v norme, nohy vykladať...

marcelik88
14. jún 2017

Ja s tym mam tiez teraz celkom problemy ale ak sa ti da tak si normalne lahni na chrbat a skus tak na prazdno vo vzduchu bicyklovat, mne to celkom zabera 🙂 Aspon na chvilku a trosku, ale tiez som sa uz zmierila s tym, ze si na to budem musiet zvyknut lebo uplne sa toho zbavit sa asi neda

aliii3
15. jún 2017

Ja som mala tiez strasne skoro opuchnute clenky a asi ta nepotesim ale drzalo sa ma to cele tehotenstvo, nevravim, ze aj ty to tak musis zakonite mat ale je to dost pravdepodobne. Mne pomahalo ked som si vecer alebo aj rano ak mas cas dala nohy do lavora so studenou vodou aspon na chvilku. Iba trosku schladit, vybrat, ususit, dat hrube ponozky na chvilku aby si nenechladla, vtedy mi zvykli trochu odpuchnut ale za par hodin som bola tam kde pred tym

michaela915
autor
15. jún 2017

Je to hrozne,hlavne lava noha :( nepomaha ani studena voda ani vykladanie noh... No hroza 🙂