Opuchnuté podbruško

vm123
27. nov 2020

Ahojte.
Mám dosť veľký problém hádam mi budete vedieť poradiť.
Od pondelka mám opuchnuté podbruško bolesti ako na menzes ( ten ešte zďaleka mať nemám) a cítim akokeby tlak zospodu sem tam a ako keby ma bolela spodná kosť ale nie zvonku ale zvnútra. Včera (štvrtok)v práci som mala znova bolesti zospodu ale akokeby zvnútra až tlak ako pri silnej ms a strašne ma boleli kríže nemohla som obstáť opuch podbruška neustupuje a keď si trochu zatlačím naň akoby bolo duté raz je menej a raz je viac opuchnuté.Včera sa mi aj hlava trošku točila aj mi bolo zle na ceste do práce.Test som si robila v pondelok a vyšiel negatívny.
Gynekológ teraz nerobí ani zástup nemal napísaný tak neviem čo s tým a čo sa vlastne deje.

cookie29
27. nov 2020

predpokladam ze pohotovost funguje?

vm123
autor
27. nov 2020

@cookie29 funguje ale ja sa bojím ísť k inému lekárovi ako k tomu môjmu

snazilka_bio_mamka
27. nov 2020

podla mna nie ku gynekologovi chod ale na gastro, budes mat seknute plyny. Lahko sa to da pomyliť s maternicou, ja som dokonca citila strasnu bolest v lavom vajecniku letela som cez obedu ku gyn a tam nic, nesko zistili ze čreva mi harašili. Skus si dať pankreolan a kupiť si niečo na plyny. Na aku riť palovu sa testujes ked pises ze mas este daleko do MS?

vm123
autor
27. nov 2020

@snazilka_bio_mamka ešte som tehotná nebola takže je logické že keď sa niečo takéto somnou deje tak ma napadne aj to aj keď mám pred ms 🙂

snazilka_bio_mamka
27. nov 2020

@vm123 ty si sa nepytala ci si tehotna.

vm123
autor
27. nov 2020

@snazilka_bio_mamka Nepýtala chcela som aj iné možné vysvetlenie kedže test bol negatívny

1aduliatko1
27. nov 2020

môžeš mať aj zápal, poprípade ovuláciu - plodné dni

cookie29
27. nov 2020

@vm123 tak chod ku svojmu, urcite bude kompetentnejsi nez jedna pani povedala na modrom konikovi....

snazilka_bio_mamka
27. nov 2020

@vm123 ale ked si uz myslis ze si, kedze si pisala ze si este veelmi daleko od MS, tak predpokladam ze ovulujes. A keby mas aj po ovulke par dni, oplodnenie nefunguje ako velky tresk, priznaky prichadzaju az neskor som si takmer ista ze silne krče nie su priznakom tehotenstva.

vm123
autor
27. nov 2020

@1aduliatko1 ďakujem za konečne normálnu odpoveď

vm123
autor
27. nov 2020

@cookie29 ako som už písala že nerobí a z práce ma nepustia kedže mám vtedy rannú keď má začať robiť pretože to mám komplikované v práci a nepustia ma

1aduliatko1
27. nov 2020

@vm123 ja som mala zápal a neskutočne ma bolel celý spodok, podbruško, ale mna to tak bolieva aj počas menštruácie (po pôrode mi to tak začalo) ...ale to by si mala asi aj výtok...

vm123
autor
27. nov 2020

@1aduliatko1 ďakujem za radu každopádne uvidím keď budem mať po ms teraz mám mať za 8 dní

panelacikova
27. nov 2020

@vm123 ahoj, ten opuch cítim posledné mesiace vždy okolo ovulácie. neskutočný opuch. a príšerne ma tak na 3-4 dni zapečie. neviem, či to súvisí. už som riešila aj s gynekológom, potom s druhým... nikto nič nenašiel, všetko OK. tak som to nechala pripísané ovulácii a už neriešim. bolesť mám pritom tiež tak 1-2 dni a dosť výraznú. potom znova prejde. a mierne pri tom aj špiním, niekedy sa veľmi slabučké špinenie prenáša až do menzesu. opäť - všetko OK z gynekologického hľadiska som v poriadku :(

vm123
autor
27. nov 2020

@panelacikova to ma mrzí ja som mala dosť veľké problémy keď som aj mimo ms krvácala aj mesiac vkuse a na nič neprišli len toľko že môj doktor mi povedal že také problémy môže robiť aj hak že má aj pacientky ktorých telo odmieta akúkoľvek formu hak tak už ju dlhšie neberiem a už mimo ms nekrvácam našťastie. A to s ovuláciu je tiež taký problém že tu mám mať až 18.12. tak uvidím ako to bude po ms ak to bude pretrvávať musím si s tým zájsť

cookie29
27. nov 2020

@vm123 nerobi ani gynekolog ani obvodny? No dobre, tak aj tak mozes este z prace na pohotovost

vm123
autor
27. nov 2020

@cookie29 v príspevku hore som to písala že gynekológ nerobí ani zástup nemá na dverách napísaný čo ibvykle máva obvodná mi je na dve veci v tomto

vm123
autor
27. nov 2020

@cookie29 a na pohotovosť sa bojím ísť k inému lekárovi asi skôr počkám ako to bude po ms

cookie29
27. nov 2020

@vm123 to som citala o gynekologovi, ale a obvodna Ti je na dve veci? Je to lekar, nie? vies co, tak sa ukludni tym co tu zienky napisali a dufaj, ze to samo prejde... akoze zvycajne sa nikomu na pohotovost ist nechce, ale treba si zvazit, kedy stav vyzaduje lekarsku pomoc... ale asi to s tebou take zle nie je

vm123
autor
27. nov 2020

@cookie29 je to lekár ale nie gynekológ
Ja sama viem ako na tom som keď poviem že mám ozaj bolesti tak ich mám len mám strach s lekárov idem len k svojím aj to mám niekedy problém