Otehotneli ste hneď po kyretáži ešte pred prvým menzesom?

zu00zu
8. feb 2014

Ahojte, absolvovala kyretáž. Už je tomu 5 t ale M ešte neprišla, asi pôjdem na vyvolávačku. S priateľom sme už pár krát mali styk, lebo môj zdravotný stav bol OK.napadá ma teda, JE VôBEC MOŽNÉ OTEHOTNIEŤ PO KYRETÁŽI EŠTE PRED PRVOU MENŠ ?

elina25
8. feb 2014

Ta ty čakaj ako sa tu teraz do teba pustia ...

zu00zu
autor
8. feb 2014

@elina25 nepotrebujem kazania ale odpoved

bosoriak
8. feb 2014

@zu00zu Samozrejme, ze je mozne otehotniet po kyretazi. Otehotniet je mozne VZDY pri nechranenom pohlavnom styku, nech uz sa uskutocni kedykolvek. A je kopec zien, co otehotneli tesne po kyretazi a maju normalne zdrave deti.

elina25
8. feb 2014

@zu00zu to určite nebolo kázanie a ani myslené v zlom,si to zle pochopila

livocka21
8. feb 2014

@zu00zu ano je to mozne...dokonca je po kyrete maternica na otehotnenie nachylnejsia.... ja som sice otehotnela az po prvej ms ... no ano je to mozne.... a never reciam o tom ako riskujes.... z vlastnej skusenosti viem ze ak potratis v rannom stadiu tehotenstva....cakat netreba.... a hovorte si ostatne co chcete... ja viem ze to tak je... drz sa 🙂

bajana
8. feb 2014

ano, da sa otehotniet, ovulku si normalne mohla mat....ja mam za sebou spontanny potrat a dr. mi nevedela povedat, ci po nom bude nasledovat normalny cyklus alebo sestonedelie ako po porode...neviem, ci to plati aj po kyrete, v kazdom pripade MS este moze prist.... u mna to bol nakoniec trosku dlhsi normalny cyklus a nie som si ista, ci to tiez nebolo biochemicke tehu....zaciatok mi prisiel taky divny....
inak vyslo nam to potom hned v cykle po prvej MS 😉

majkuska
8. feb 2014

@zu00zu ano da sa. Ja som potratila v 12 tt o 6 tyždnov po kyretaži som bola znova tehotna 🙂 po kyrete vraj pride najprv ovulka až ťak menzes. Problemy som sice mala v tehu s krvacanim, hematom ale všetko napokon dopadlo dobre.A syn sa mi narodil 31.12.2010 o 18 dni skor a kyret predtym som mala 21.3.2010. Držim palce 🙂

celasapremenim
9. feb 2014

urcite sa da otehotnie hned
a nie je to tak, ze je lepsie pockat, kym sa vybuduje a obnovi sliznica maternice a u lekara sa potvrdi ultrazvukmi, ze je vsetko po kyrete v poriadku...uz len z hladiska bezpecnosti plodu ...uhniezdenie, dobre zakotvenie placenty, vyzivovanie dietata.... atd atd?

simka911
9. feb 2014

ahojte, v 16tich som podstupila kyretáž bola som 12 tt .Teraz mám 18 a chcem sa spýtať, aka je šanca že s ubudajucim vekom nebudem schopna vynosiť bábatko alebo sa vajičko vôbec neuhniezdi na sliznici maternice .
PROSIM ODPISTE.

celasapremenim
9. feb 2014

@simka911 myslis s pribudajucim vekom, bodaj by nam vsetkym ubudal, ako by som sa potesila 🙂))
prosim ta, ty vobec neuvazuj nad tym, zeby si mala mat problemy s tehotenstvom, zabudni na to, chodievaj pravidelne k lekarovi na preventivne prehliadky a ak ti mozem dat radu, nejedz nic, co ma hormony, radsej to rob inak
ak si nemala vyslovene nejake problemy, zeby ti lekar tvrdil, ze mozno bude problem s pocatim a donosenim, tak nemysli na taketo veci a tes sa zo zivota a hladaj si dobreho chlapa

simka911
9. feb 2014

@calasapremenim ano ano pardom omyl 🙂
Ja chlapa mám a je velmi dobrý, úžasný a chcem s ním bábatko neskor tak sa proste bojím :/