Ovulácia a pohlavný styk

radka_dada
25. feb 2021

Ahojte, mám dva týždne pred menštruáciou a dnes, počas ovulácie, som si všimla špinenie. Stalo sa mi to už aj minulý mesiac, išla som vtedy ku lekárovi a všetko bolo v poriadku, tiež povedal, že to malo byť z ovulácie. Ale k veci. Keďže som zbadala to špinenie, môžem mať pohlavný styk alebo radšej nie?

Ďakujem za odpovede 🙈🙂🙂

katkabg
25. feb 2021

@radka_dada ahoj 🙂 aj ja mam pocas ovu spinenie.Teda nie vzdy ale mavam....tiez ma to vydesilo ale doktor mi vraver ze to mam ovulaciou 😊 neboj 😊a samosja sexik mozes vtedy nat 😉 ja sa pocas ovulky sexu vyhybam lebo tehu uz nesmiem byt 😉😉😉

radka_dada
autor
25. feb 2021

@katkabg takže sa nemusím báť? 😁 špinenie mi začalo okolo obeda a už teraz skoro vôbec nie je

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
25. feb 2021

@radka_dada mne gynekologicka povedala, ze spinenie pocas ovulacie je znakom kvalitnej ovulacie. Moja mama mi dokonca povedala, ze sa jej udrzali len tie tehotenstva, ked v ten mesiac pri ovulacii spinila... Ja osobne som pri ovulacii spinila iba raz v zivote.

radka_dada
autor
25. feb 2021

@bambulienka25 no ono to bolo skôr ako jemne krvácanie, ale výtok do rúžova 🤔 ale ako som písala, stalo sa mi to aj minulý mesiac, to som išla radšej ku gynekológovi lebo som nevedela že čo to 😁 ale bolo všetko v poriadku. Len čo ak sa objaví aj počas styku? Aj to bude ôk ak je to v tomto období?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radka_dada
autor
25. feb 2021

@bambulienka25 áno bolo tak, že sa to spustilo mierne, nie ako pri menštruácii, a trvalo to len nejaký čas a teraz už nič

radka_dada
autor
25. feb 2021

@simsalabim ja som prvý krát minulý mesiac tak zašpinila, pred tým nikdy, preto som išla vtedy ku lekárovi. A preto mám teraz aj obavy, že ak by sa muž dnes rozhýbal (konečne 😅) tak či by ten styk neurobil viac škody ako úžitku

simsalabim
25. feb 2021

@radka_dada ak je to ovulacne krvacanie, tak urcite neposkodi.

radka_dada
autor
25. feb 2021

Baby tak ďakujem za odpovede 🙂 povedala som o tom aj mužovi, že sa mi to opäť stalo a teda zlatý, povedal, že tak radšej počkáme so šuškovaním (ako to my voláme 😄 kedysi mojkanie 😄) do zajtra, že nebudeme radšej nič riskovať 😄😁

desore
25. feb 2021

@radka_dada Chces byt tehotna alebo nie? Ak ano, mas vybornu sancu na pocatie.

desore
1. sep 2021

@radka_dada Chces by tehotna alebo nie?
Ak ano, idealny cas.
Ak nie, radsej zvol nejaky druh antikoncepcie.
Jemne spinenie/zakrvacanie je uplne v pohode.
Napriklad ja mavam ovulacne bolesti, nie menstruacne!!!