Pálenie v močovej rúre a nutkanie na cikanie, no výsledky negatívne.

yollanda
11. sep 2019

Ahojte! Mala som leukocyty v moci, predtym infekciu v pošve. Brala som už dvoje antibiotiká. Po kontrolných výteroch mi nenašli už nič. No ja mám stále pálenie v močovej rúre a nutkanie na cikanie. U urologa som nebola. Brali mi krv na chlamýdie, zatiaľ neviem vysledky. Mali ste niektorá takýto problém?

deti95060810
11. sep 2019

a prečo si nebola u urologa...tam by som zašla ako k prvému...

yollanda
autor
11. sep 2019

@deti95060810 čakám na vyšetrenie

petkastopjakova
11. sep 2019

Skús si užívať Urinal tabletky a wobenzym 🙂

gabu_lienka
11. sep 2019

@yollanda po opakovanych zapaloch mi obvodna dala hned styri vymenne listky naraz - gynekolog, urolog, nefrolog, imunolog. Vsetky komplet vysledky chcela vidiet na nefro, chodila som tam castejsie aj na odbery, zistila konkretnu bakteriu, preliecila, dostala som aj urovaxom na niekolko mesiacov a odvtedy mam relativne pokoj. Mala som mozno 2x taky slabsi zapal ( a to uz je niekolko rokov odvtedy). Samozrejme ziadne kupanie v bazenoch na kupaliskach alebo aquaparkoch neprichadza do uvahy..

luci74
11. sep 2019

Skús piť brusnicovú šťavu, ale pozor nesladenú... Najlepšie 100..býva z firmy Rabenhorst.

yollanda
autor
12. sep 2019

@gabu_lienka tu baktériu ti v moci nezistili u všeobecnej?

gabu_lienka
12. sep 2019

@yollanda nie, az na nefrologii, z 24 hod zberaneho mocu. Tam mi robila vysledky tusim aj na styri strany...

yollanda
autor
12. sep 2019

@gabu_lienka a všeobecná ti moc brala? To ma zaujíma, lebo najprv som mala leukocyty a cukor. Po preliečení som nemala nič. Ale len všeobecný mi dal robiť rozbor. Pýtam sa preto, že či nefrolog alebo urológ vie urobit niečo iné. Resp či to nie je jedno a to iste laboratórium. A čo ti vyšlo u nefrologa? Ako to prebiehalo? Prosím napis mi to podrobne lebo sa už zblaznim

emka123456
7. jan 2022

@yollanda ahoj, mam rovnaky problem, vysledky su uz negativne, moc sterilny ale stale mam tazkosti. Uz si asi nepamatas ako to vtedy dopadlo 🙂

yollanda
autor
7. jan 2022

@emka123456 pamätám. Bolo to z depresie. Parestezie. Mala som recidívu a palilo ma to vtedy. Odkedy som stabilizovaná je dobre

emka123456
7. jan 2022

@yollanda ako ti to vtedy zistili ?

yollanda
autor
7. jan 2022

@emka123456 psychiatricka mi to povedala

sofia1410
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia1410
6. apr 2024

@yollanda
@yollanda Ahoj mas spravu