Pálenie v pošve - ísť ku gynekologičke alebo urológovi?

miri001
7. máj 2019

Dobry den uz asi tyzden ma pali v posve zacalo to ked som sa bola nadranom vycikat a potom som mala neustaly tlak na mocenie aj ked nic neslo ,dostala som menzes necitila som to az tak teraz mi konci a zase palenie a akoby nutkannie ist na malu potrebu ale nic nejde pri moceni ma nepali ani nereze nic .Ked sa vycikam tak aj tak stale akoby tlak a nutkanie ist znovu aj ked nic nejde v noci spim vpohode az rano idem na wc a netusim kam ist ci najprv na gyndu alebo urologovi?

lobic
7. máj 2019

@miri001 najprv na krv a s mocom k obvodnej a ta uz usudi ci treba urobit aj ine vysetrenie 🙂

anuka1234
7. máj 2019

pravdepodobne to bude mykoza ale vyšetrenia su potrebne u gyn.svrbi to ?

miri001
autor
7. máj 2019

@anuka1234 nesvrbi len palivy pocit a akoby neustali tlak

aivlis18
7. máj 2019

@miri001 mala som davnejsie podobny problem a zhodou okolnosti som mala termin u gynekologicky (myslela som ze tam ani nedojdem mhd..). Poradila mi mega brusinky od svajciarskeho vyrobcu a naozaj pomohli 🙂

kykristi
7. máj 2019

@miri001 vyzera to skor na infekciu mocovych ciest ( prave tu je typicke rezanie, pocit nutkania na mocenie ako pises). U nas zien je to dost caste. Obvodny lekar ti vysetri moc, na zaklade toho ti to vie potvrdit/vybratit.

ikonica
7. máj 2019

Vycuraj sa do nejakeho poharika a pozri sa aky mas moc, aku ma farbu, ci v nom nieco neplave... Ak je mutny, plavu v nom vlocky, je tmavy alebo je v nom dokonca krv tak hajde na pohotovost pre atb... To uz brusinky neporiesia...

miri001
autor
8. máj 2019

@kykristi nereze ma vecer ked zaspim do rana spim pohode rano sa vymocim pri moceni ma nepali ani nereze po vymoceny uz citim zase palenie dole a neustaly akoby tlak na mocenie

miri001
autor
8. máj 2019

@ikonica moc je cisty svetly

ikonica
8. máj 2019

@miri001 chod zajtra za ovbodnou nech ti spravi zakladny test mocu a potom ti bud sama predpise atb alebo ta posle bud na gyndu alebo na uro alebo na oboje... Na uro sa bez jej odporucania nedostanes...

evaachesa
8. máj 2019

@miri001 mozes si urobit aj test na zapal a podla toho sa zariadit ci ist k obvodnej alebo rovno na gyndu. Podla mna su to mocove. Ked som citila ze je nieco nedobre, vybrala som balenie 10tbl urinal akut forte a pomohlo to.

miri001
autor
14. máj 2019

@evaachesa test som si robila bol negativ az dnes som sa dostala gynekologicke je to zapal posvydostala som antibiticke cipky