Pálenie vonkajších rodidiel..

jessi03
11. júl 2018

Ahojte.Prosim poradte mam palenie vonkajsich rodidiel bola som uz aj u gyn zobral mi ster a nic tam nevidi.Skusala som rosalgin.canesten nepomaha.Zacalo to po sexe.Mali ste niektora podobny problem?aj partner sa ide dat vysetrit.Skusim si kupit ydelin krem.

simsalabim
11. júl 2018

@jessi03 uz som to sem pisala tolko krat, ze by mi mali platit za reklamu 😅 Kamoska si na palenie chvalila Vitagyn C krem - po opakovanej entorokokovej infekcii mala stale precitlivele rodidla. ...riesila a prezivala som to s nou niekolko mesiacov, ale ziadne probiotika, preplachy pod. jej nepomohli, tak potom ten krem chvalila do nebies 😉

ema32
11. júl 2018

@jessi03 moze pomoct aj hypermangan, kupis v lekarni,das do vody trochu, len aby sa zafarbila do fialova, poumyvas sa s tamponom, pomaha to aj pri zapareninach, mozno pomoze🙂

gabci_gabca
11. júl 2018

Nekupuj zbytočne ďalšie veci na mykózu, pokiaľ by to bola mykóza tak by na to prišli z toho výteru

zmrzlinka
11. júl 2018

Skus Bepanthen care.

yanni
11. júl 2018

Mykozu by ti distill zo steru. Ak tam nic nie je, tak tam nic nie je. Pises, ze pri/po sexe. Nekompatibilita s partnerom. Ano, aj take existuje.

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz