Partner nemá optimálne spermie - šanca otehotnenia

kotuliatko1990
10. mar 2016

Ahojte. Priateľ bol na vyšetrení plodnosti a zistil že nemá optimálne spermie ale doktor mu povedal že nevidí dôvod prečo by sme nemohli mať bábätko.
Prosím máte niekto s týmto skúsenosti tiež má niektorej z Vás manžel partner takýto problém ? Veľmi túžime po bábätku a nedarí sa nám.. Budem vďačná za všetky rady.

wanda52
10. mar 2016

Ahoj, ani my nemáme ideálny spermiogram, manžel berie vitamíny, ja zase inofolic, tak uvidíme až po kontrolnom spermiograme, ako ďalej.

prirodka
10. mar 2016

Záleží od pohyblivosti spermií,asi sú lenivé.....to, čo som Ti posielala,kotuliatko1990 urobí svoje, rozhodnuť sa musíte obaja.pekný večer.

adrika06
11. mar 2016

@kotuliatko1990 Ja som zacala priatelovi davat vitaminy,od januara uziva macu,e vitamin a zinok,macu uziva 2x denne,to ostatne 1x..Teraz koncom marca mame ist na kontrolny spermiogram,tak dufam,ze bude vsetko uz ok..

gabikana
27. mar 2016

@adrika06 ahoj 🙂 prosim ta pomohol Vam k zlepseniu ten zinok a ecko? dakujem 🙂

prirodka
27. mar 2016

Maca je účinná v kombinácii s Larginínom a koenzýmom Q10.Spermiogram môže zlepšiť aj kombinácia vitamínuE,selénu a betakaroténu.Skúsenosti hovoria samy o ich účinkoch.Toto sú najnovšie skúsenosti,možno by stálo za to, vyskúšať.

adrika06
27. mar 2016

@gabikana Uziva to len od decembra,tak este nevieme,berie ho kratko.Ked budeme mat kontrolny spermiogram,dam urcote vediet ;) ...

prirodka
27. mar 2016

OK,držím palce!!!!

adrika06
27. mar 2016

@prirodka Dakujeme..Hadam to uz bude v poriadku...

prirodka
10. máj 2016

Baby,dnes na internete budú skúsenosti s otehotnením pomocou prírodných doplnkov výživy. Kto má záujem si to vypočuť,získať info, prípadne zadať otázku, /od 20.30 do 21.30/napíšte mi, pošlem Vám kontaktné údaje,ako sa tam prihlásiť.