PCOS po pôrode

8. sep 2023

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako sa vám zlepšili či zhoršili príznaky pcos po pôrode. Malo to u vás nejaký vplyv na chudnutie po pôrode? Ja od vtedy stále priberám aj napriek cvičeniu a upravenej strave a zaujímalo by ma či to malo na niekoho podobný efekt.

zuzkaa1991
8. sep 2023

Pcos po pôrode vam ostalo??
Mne pri MA zmizlo pcos co sa tyka ze nemam cysty....
Ake mate.priznaky pcos?😇

marticka85po
8. sep 2023

Mne sa upravil cyklus,ovulujem pravidelne, akurat ten testosteron mi ostal asi mierne zvyseny. Schudla som 16kg hned ako som prestala kojit za cca. 7mesiacov. Ale cvicim kazdy den hodinu a som na Carnivore strave

autor
8. sep 2023

@marticka85po ale schudli ste až keď ste prestali kojiť? Ja ešte stále kojím tak snáď po skončení to pôjde...

marticka85po
8. sep 2023

Ano az ked som prestala kojit.dovtedy som mavala strasne hlady a chute na sladke.cize som aj pribrala asi 10kg pocas kojenia za ten rok co som ju kojila. Robili to hormony.akonahle som prestala kojit tak presli chute na sladke aj navaly hladu. Hormony sa ustalili

autor
8. sep 2023

@marticka85po tak to mi dáva nádej, ďakujem 😄

mabose
8. sep 2023

To môže len tak zmiznúť? Po pôrode som mala pravidelnú ovuláciu, plus kojila som a chudla dokonca som mala menej ako pred otehotnením, jedla som všetko možné žiadne cvičenia, tak ale pri dvoch deťoch a domácnosti cvičiť netrebalo fungovala som od 7 ráno do 22 vtedy som si konečne sadla