Pichanie do vaječníka a silný výtok

manucao
12. jan 2014

Ahojte zeny..Prosim Vas mala niekto alebo ma nieco podobne ako ja..Som cca tyzden po ovulacii. Mrchu mam dostat presne o tyzden. Uz dva dni ma pobolieva dole v podbrusku..take tlaky..ale nic silne a dnes ma zacalo picaht do laveho vajecnika a pozeram a biely husty vytok...nic ma nepali, nesvrbi...Je to mozne ze to je normalne tyzden po ovulacii. Beriem mesiac a pol Inofolic a snazime sa. Nechcem si davat falosne nadeje, ale moze to byt aj ze sa nam podarilo? Pichne ma ocas aj do prsnika...Ale asi to bude skor zapal...Tak nic..dakujem za prispevky a rady. Prajem peknu nedelu

misskate1
13. jan 2014

moze to byt. aj ja mam podobne pocity. vcera vecer, dnes rano aj teraz mi je na vracanie. podbrusko ma bolelo predvcerom a aj 2 dni dozadu. ja len dufam, ze to nie je nic zle. mozno je to ale len pms. nemyslim, ze je to zapal

kikuska9935
14. jan 2014

@manucao Ahoj 🙂 ja mam toto uz 3. mesiac a neviem co to je.... :(

misskate1
15. jan 2014

baby mna uz treti den picha v boku. raz o zacalo akoby pri oblicke, raz vpredu pri vajecniku a teraz ma picha bok. bojim sa tejto nevedomosti :(

manucao
autor
15. jan 2014

@kikuska9935 ahoj..a mrchu mas pravidelnu? Ja neviem tiez ze co to je....mozno to je z inofolicu kt. beriem..ze nejaky proces prebieha..kto vie

manucao
autor
15. jan 2014

@misskate1 ja mamto iste..ale do oblicky ma nepicha..skor ma krize tak jemne pobolievaju..a boli ma podbrusko..ale to uz pride teta...v nedelu

misskate1
15. jan 2014

@manucao tak dufam, ze to je len nejakymi hormonmy a nic vazne. a mozno ti pride 9 mesacna ''teta'' :D

manucao
autor
15. jan 2014

@misskate1 tak tomu neverim..skor si myslim, ze ta pride ked si dam vybrat mandle..lebo dnes na krcnom som s Dr. rozpravala aj o otehotneni a on povedal, ze to ze mam velmi casto zapal mandli moze mat aj vplyv na to otehotnenie, ze sa nam nedari....tak kto vie..ale tak ci tak ich dam vybrat..lebo uz sama vidim, ze to nema zmysel natahovat

misskate1
15. jan 2014

@manucao a ti odporuca vybrat mandle? ak hej, povedal ti to aj iny lekar?

kikuska9935
15. jan 2014

@manucao no ale ja neberiem infoloc... a pravdu povediac uz nic neberiem 🙂

manucao
autor
16. jan 2014

@misskate1 ano..zapal mandli mam kazdy druhy mesiac a najhorsie to je v lete..Nepovedal priamo ze mzsia ist vonu, ale podla vysetreni...Tak vcera mi zobral ster aj krv na krcnom. O tyzden budu vysledky a este imunologia ma caka..podla toho vsetko zavisi..Antibiotika som brala na anginu koncom oktobra a terz na silvstra zase..kvoli mandlam..stale je ot len kvoli mandliam