Pichanie do vaječníka na 7. deň po ovulácii

manucao
16. dec 2013

Zeny mali ste niektora pichanie do vajecnika..ja konkretne do laveho...najprv som citila dole podrbusko at eraz dost vyrazne pichanie do laveho vajecnika a k tomu vytok..inak ma nic nestipe, nepali...Som dva tyzdne po prefuku a dva tyzdne beriem inofolic 2 x denne.

zuzicek88
17. dec 2013

@manucao ahoj aj mna picha uz dva tyzdne v lavom vajecniku,najskvor iba tak trochu,teraz uz viacej a zenske dni mam mat 23

manucao
autor
18. dec 2013

@zuzicek88 ahoj..ja mam mam den po tebe...celkovo sa citim ako nafknuty balon...a co mi je divne vecer nemam chut na sex...fakt..taka zmena...

zuzicek88
19. dec 2013

@manucao tak to mas dobre,ze akurat ma stedri den mas mat hihi,no to budu vianoce.aj mne je tak cudne,trochu ma bolia prsia a aj brucho stale,no uvidime ,co bude dalej ja chcem mimi

nikus20
6. jan 2014

@manucao ahoj ja mam to iste ako vy som 5DPO a mam pichanie vo vajecniku a vytok ..ty si mala aky vytok? si teda tehu?🙂

manucao
autor
7. jan 2014

@nikus20 Ahojky..ja som v podstate dnes 16 DC a ovulku ja som z toho jelen..miloali sme sa stvrtok a piatok..v sobotu som mala husty hlien..v nedelu sme sa milovali..to som bola velmi mokra a pichalo ma vo vajecnikoch dovcera..dnes mam ake chvenie v podbrusku..a obas ma pichne a rano som mala taky husty priesvitny mazlavy vytok..natahoval sa mi...ja neviem..ci sa nam podarilo, ale bojim sa co i len snivat ay dufat..mam strach zedorazi mrcha

nikus20
7. jan 2014

@manucao bud len si mala ovu peeto pichalo alebo poovulacne ale ked je husty hlien uz jenpo ovi alebo sa zadarilo drzim tinpalce 🙂 mne vvera klesla teplota uplne a dnes osla zase hore tak dudam 🙂