Pichanie v podbrušku 13 dní do menzesu

alica65
5. apr 2021

Ahojte,
Baby nemáte skúsenost ked ste prestali brat antiku ( uplne vysadenie ) zacalo vas pichat v podbrusku?
Totižto minuly mesiac som uz tabletky nebrala. Nejako extra sme sa o nic s mm nesnazili. Mam cca 13 dni do ms a brutalne ma picha v podbrusku miestami cítim vaječníky. Ovulku som mala cca 5 dní dozadu ( odsledovane podla hlienu ). Boli to hlavne pri vstavani, sadani ked sa otacam v posteli citim pichanie a take akoby steklenie.💁‍♀️🤔

lllenuli
5. apr 2021

Ja keď som vysadila HAK tak prvé dva cykly som mala extrémne bolestivú ovulaciu, 3 dni má bolel ťahal pichal vaječník až má skrucalo chvíľami ...a ak máš 13 dni do ms cca kľudne to môže byt ovulacia teraz...koľko DC si?

alica65
autor
5. apr 2021

@lllenuli no omyl podla kalendara mam 11 dni do ms a som 20dc

alica65
autor
5. apr 2021

@lllenuli ovulaciu som uz mala určite...vcera som mala aj ruzovy krvavy vytok 🤔

lllenuli
5. apr 2021

Nuž ozaj ťažko povedať...napríklad minuly cyklus som mala taký že od cca 14-15 DC až do menzesu má pichalo v podbrušku, vo vaječníkoch, pripadne má bolo podbruško ako na ms, bez nejakých logických príčin...a to som mala cyklus až 39 dni dlhy 🙈 a bol to môj 4. cyklus od vysadenia HAK....čo tým chcem povedať, že pi tých tabletkách ešte môžeš zažiť všeličo, telo sa musí znova naštartovať na normálne fungovanie, hormóny kolíšu, tak ta môže aj všeličo pobolievať 🙂 teda aspoň podľa mna 🙂 ešte druha možnosť je, že sa vám náhodou zadarilo a môže ísť o uhniezdovanie..ale to je takto skoro menej pravdepodobne 🙂

alica65
autor
5. apr 2021

@lllenuli no uvidime. A ako dlho si brala HAK?

lllenuli
6. apr 2021

@alica65 4 roky, od pôrodu celý čas 🙂