Pichanie v pošve, asi v oblasti krčku

sylvia_123
3. aug 2020

Ahojte. Dnes cely den pocitujem pichanie (akoby ihlou) vnutri posvy-zrejme to bude v mieste krcku alebo aj vyssie. Styk sme mali rano a asi 2 hodiny po nom mam tieto bolesti :/ picha to stale cely den. Prosim stretli ste sa s tym niektora? Cim to bolo sposobene? Este doplnim, ze som nedavno brala fluomizin, dal mi ich gynekolog - videl vytok, ale inak som ziadne tazkosti nemala. V poslednych dnoch som bola na jazerach a aquaparku. Moze to byt pricina? Nikdy predtym som ziadnu infekciu nemala z vody. Dakujem.

yollanda
3. aug 2020

@sylvia_123 infekcia nie je z vody, ale z mokrých plaviek kde sa rozmnožia baktérie. Ja som mala pichanie, keď som mala mykozu. Ak ti to neprejde, chod k dr

anile12
3. aug 2020

Ja som mala pichanie v krčku ako opisuješ, presne pichanie ihlou vďaka infekcií a okrem toho som nemala žiadne iné ťažkosti len sem tam ma bolelo v podbrušku.

sylvia_123
autor
3. aug 2020

@yollanda Tak to moze byt, mala som dlhsie mokre plavky na sebe :/ Dr mi dal este gynoflor tablety do posvy, ze mam nasadit po tych atb, tak ich skusim od dnes nasadit a ak to neprejde, pojdem k dr zas...

sylvia_123
autor
3. aug 2020

@anile12 Tak to bude asi infekcia. Och prave ked sa snazime a mam 1 den po ovulke radost zas brat lieky.. Dostala som od dr gynoflor mam nasadit pi atb, co som brala. Tak dnes zacnem uzivat, mozno zaberie aj na tuto infekciu.

gelifil
4. aug 2020

Ved to je vseobecne zname -mokre plavky cim skor dole...

yollanda
5. aug 2020

@sylvia_123 a čo máš akú diagnózu? Atb ti dal na jedenie?

sylvia_123
autor
5. aug 2020

@yollanda Dal mi fluomizin vaginalne 6 ks a po nom uzivat gynoflor na upravu PH. Toto ked mi dal, tak som ziadne tazkosti nemala a zacali asi az po kupani na kupalisku po douzivani fluomizinu. Tak som si vcera nasadila prvy den gynoflor vag, a dnes uz to pichanie nemam.

akinom0077
9. aug 2020

@sylvia_123 / bakteria/ zapal

akinom0077
11. aug 2020

@sylvia_123 gynoflor je na obnovu prostredia v postve nie na liecbu infekcie

sylvia_123
autor
11. aug 2020

@akinom0077 ďakujem - to pichanie bolo 1 celý deň, a potom to prešlo. Idem niekedy o mesiac na preventívku, tak ma dr. pozrie.

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anile12
20. aug 2021

@bigdream antibiotika

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anile12
20. aug 2021

@bigdream macmiror

akinom0077
21. aug 2021

@bigdream ziadate dobre kultivaciu, je to potrebne vzdy… ja by som gyn zmenila… presne pre toto s kultivaciou som veru aj zmenila…

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz