Pigmentové škvrny nad perou

simminka7
11. júl 2017

Ahojte mamicky;)
Idem si k vam po radu. V tehotenstve sa mi vytvorili pigmentove skvrny nad hornou perou a na nose. Vyzera to nepekne;(
Ma niekto skusenosti s kozmetikou mary kay a s jej serom na pigmentove skvrny?
Co vam pomohlo?
Dakujem za rady;)

nikuskaa92
23. máj 2018

@evaachesa ahoj , odkial je ten krem mozné kúpiť?

evaachesa
23. máj 2018

@nikuskaa92 ja som ho kupovala na letisku ale isto ho zozenies aj v parfumeriach alebo na nete

kadika123
23. máj 2018

@simminka7 ahooj neviem ci je pigment.problem este aktualny, ale ak mozem poradit tak even brighter od eucerinu, ale serum.Je to balenie 6 flasticiek 5ml a fakt to pomaha.. Mne sa vytvorili pigment, flaky minuly rok v lete z antikoncepcie na cele, na licach, pri ociach, nad ustami a na nose.. Vyzeralo to hrozne :( a ja som bola zufala.. No a toto mi fakt pomohlo, byva aj set s nocnym a dennym kremom. Ale to netreba. Ja som mala len serum a davala som si ho 2x denne na vycistenu plet, ale len na flaky a vysledok je 98 % fakt odporucam.. Cena je okolo 33e ale ja som ho nasla za nejakych 22 e na nete.. Pekny den 🙂

nikaroxy
19. júl 2018

@kadika123 Toto iste sa aj mne..od HAK a este aj stitna zlaza..mne tie flaky nezmizli ako pisu dievcata same.A hladam nieco taketo podobne.Aj kozmeticka mi hovorila nedavno ze treba bieliace nieco...vyzera to nepekne aj pod make upom lebo to nejde prekryt..Toto by som asi skusila...Eucerin neni ani tak drahy...ako dlho si to pouzivala?

kadika123
19. júl 2018

@nikaroxy ano same od seba to nezmizne.. Mozno trosku zbledne ale to mozno az za 4 roky.. A ja pod makeup davam ruzovu tienovaciu farbu.. Ale samozrejme len tie pigmentove skvrny.. A na to dam makeup a pekne to zakryje.. No samozrejme plet bez skvrn je naj.. Ja som to pouzivala asi cca 6tyzdnov..to balenie sera obsahuje 6flasticiek a 1 flasticka vydrzi asi tyzden.. A nevravim, ze zmiznu uplne, podla toho ake silne mas sfarbenie.. Ja som mala aj slabsie sfarbenie a to mi uplne zmizlo.. No mala som aj tmavsie a samozrejme, ze sa mi zosvetlilo ale nie uplne zmizlo.. No tak ci tak by som pouzila ten eucerin serum.. A pocula som, ze aj bioderma ma nieco podobne 🙂

evaachesa
19. júl 2018

@kadika123 paradaaa idem aj ja vyskusat vdaka za tip 🙂 teraz si sice natieram nad perou ochrannym kremom takze nesilneje mi ale este stale mi to tam trosku vidno tak snad pomoze 🙂 a moze sa to pouzt aj teraz v lete ci radsej na zimu?

nikaroxy
19. júl 2018

@kadika123 Ja si to pojdem hned kupit...uz ked to mam vraj dlhsie ako rok ze je menej pravdepodobne ze to zmizne ale super by boloxkeby sa to zminimalizovalo...

kadika123
20. júl 2018

@gabrielachochulka ano, ano to je ono.. A je tam fajn cena.. Inak v lekarni je to za nejakych 33e..tak super cena.. A staci si davat to serum len na pigmentove, nie po celej tvari.. A aspon 2x za den po nejakych cca 6 hodkach.. Vela stastiaa 🙂

kadika123
20. júl 2018

@nikaroxy ano urcite ti zblednu,viem podla seba, mne velmi pomohol..en poctivo natieraj 2x denne a uvidis vysledky 🙂

montemotherone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
montemotherone
20. júl 2018

@kadika123 prosím ťa, a používala si to asi v zime však? Teraz to asi nie je vhodné....,,🤔

kadika123
21. júl 2018

@montemotherone ja som ho pouzivala na leto.. Len samozrejme som si neopalovala tvar.. Ale je to jedno ci ho pouzijes na jar alebo jesen.. Ucinok je ten isty.. Len tvar neevystavuj slnku 🙂

nikaroxy
21. júl 2018

@kadika123 A nevies odporucit nejaky krem na tvar alebo aj opalovaci proti tymto pigmentaciam???Hovorila mi kozmeticka ze mam taky do buducna poouzivat..ze mam sa v lekarni poobzerat.Toto si idem z euceriny kupit v pondelok🙏🏼

evaachesa
21. júl 2018

@nikaroxy ahoj..ja som si akurat vcera kupila tento krem s spf 50 a proti pigmentaciam ..vhodny aj po chirurgickych zakrokoch a na jazvicky 🙂 tak sa idem mazat nech sa mi nic nove bevyhodi a po dovci vyskusam to serum od biodermy 🙂

nikaroxy
6. aug 2018

@kadika123 tak konecne mam serum aj krem a zacinam testovat🙏🏼

kadika123
6. aug 2018

@nikaroxy tak drzim palec 🙂 a hlavne pravidelne natieraj len na pigmentove skvrny.. Dugam, ze ti zaberie tak ako aj mne 🙂

nikaroxy
6. aug 2018

@kadika123 Takze serum len na skvrny jej?Aj rano aj vecer?Lebo ten krem je na celu tvar

kadika123
7. aug 2018

@nikaroxy ano serum davaj len na skvrny, trosicku hustejsie to nanasaj..Ja som si to dala o 10tej a potom som to o 16tej zotrela a naniesla znova napriklad 🙂 A krem daj na celu tvar.. Len sa vyhni okoliu oci, lebo to stipe 🙂 lovu zdar 🙂

nikaroxy
7. aug 2018

@kadika123 pockaj to sa stiera dolu???to serum???

kadika123
7. aug 2018

@nikaroxy ano ale v podstate to bolo minimum na zotretie.. Lebo ja som si ho naniesla trosku hrubsie,tym padom mi to cele nevsiaklo.. A po cca 6 hodkach som to zotrela a naniesla nanovo..ale smizrejme ty to tak nemusis robit, to bol moj mavod 😊☝️🙂

nikaroxy
7. aug 2018

@kadika123 Vies ze ci to mozem dat pod make up...ci ee?

kadika123
8. aug 2018

@nikaroxy fiiha tak to neviem, ja som to nenosila pod makeup, takze to ti uz neporadim...

nikaroxy
8. aug 2018

@kadika123 tak si to davam len vecer

kadika123
9. aug 2018

@nikaroxy drziiim palec 🙂

lucycia
19. okt 2018

@nikaroxy ahoj vidis uz aj prve vysledky,zbledli ti skvrny?

mircalla
19. okt 2018

Mne nepomohol ani jeden z kremov, odstranili mi to laserom. Na kremy som vyhodila asi 150 eur a bez efektu

nikaroxy
20. okt 2018

@lucycia urcite ano.Aj tym ze som sa neslnila..ale uz ich nemusim prekryvat korektorom.Este tam su ale o dost bledsie.

kadika123
20. okt 2018

@nikaroxy super aspon nieco, a uvidis, ze ti vyblednu, ono v zime blednu o cosi.. a aj keby teraz ides na laser napr.. Tak tie skvrny ti odstrania hned lebo su bledsie a nemali by s tym taku pracu 🙂

nikaroxy
20. okt 2018

@kadika123 No na laser nemozem som tehu ale tak som zvedava co to urobi ak sa zacnem slnit..ci vyskocia opat..zacala som ich riesit dost neskoro