PMS syndróm

janula2511
2. feb 2023

Ahojte baby, mám strašný pms syndróm, točenie hlavy taký týždeň pred menštruáciou. Pomáha niekomu hormonálna antikoncepcia na tento pms?

ariannazara
2. feb 2023

Ja mam tiež brutalny ale ja mam pred začatím pms potom mi zacne zz dobre a potom pred MS ma ide tiez slak trafit...

dadka128
2. feb 2023

@janula2511 na to ti antikoncepcia nepomôže.. skus viac vody pit, mozno by bolo fajn dať si magnezko .. ale nemusí to byt pms , ale pocas nej sa to moze zhoršiť, možno krčná chrbtica? Problemcs ocami ?

janula2511
autor
2. feb 2023

@ariannazara a čo máš?

janula2511
autor
2. feb 2023

@dadka128 bolí ma krčná chrbtica. Môže byť že sa mi pred menštruáciou shorsi stav.

ariannazara
2. feb 2023

@janula2511 mna bolia nohy a krize strašne

dadka128
2. feb 2023

@janula2511 urcite áno, vtedy si viac citlivejsia

yvett78
2. feb 2023

Ahojte, skúsali ste, poznate chagu? Ta je na gynekologicke problemy, imunitu, po covide atd

lucijalucy
2. feb 2023

Ja som začala pred vyše mesiacom užívať agnucaston a už pred prvou ms od užívania mi to dosť pomohlo.

t1nusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
t1nusa
3. feb 2023

@janula2511 v žiadnom prípade svoje telo nezahlcuj antikou, ja som ju brala dva roky a doteraz ľutujem, že som sa na to dala nahovoriť... telo málo čo robiť kým sa spamätalo po vysadení... vyskúšaj Vellenu - slovenský doplnok stravy vhodný jednak na PMS ako aj hormonálnu nerovnováhu atď, mne ohromne pomohla už po 1 mesiaci užívania, navyše skvelo chuti a každé ráno som sa na ňu doslova tešila 😀

miriamamama
3. feb 2023

@janula2511 prepáč ale iba točenie hlavy? Ja mám PMS takmer všetky mohla by som ísť vzorom podľa príznakov trvá to cca dva týždne ihneď ako skončí ovulácii nastupuje PMS príznaky sa do menštruácie postupne pridávajú a stupňujú. a mám ich ozaj od A -Z a cely život . Od puberty až po 40 ku pomaly. gynekologička s tým neviem nič ponuka Hak to je riešenie len keď užívať po vysadení to ísťe... no a celková životospráva ale tá je u mna vzorová takze neviem si pomôcť ja mám dokonca okrem iných PMS príznakov aj zvýšenú teplotu 37,2 pred menštruácie vždy

janula2511
autor
3. feb 2023

@miriamamama ale kdeže len točenie hlavy.su aj iné veci.ale točaky ma najviac obmedzuje v činnosti.

beabelisova
13. feb 2023

Mne sa PMS po porode trosku zmenilo, ale teda zeby nejako sa mi to rapidne ze upravilo alebo nieco, to nie. Ked to pride na mna, ze napriklad bolesti krizov, hlavy, brucha, na to uz mam Cetalgen overeny, ale co sa tyka nalad a chuti, to nejako proste korigovat stale neviem 😀

elizabetkamelissa
31. aug 2023

@miriamamama ahoj ja mam akurat 9 dni do M S a mam neuveriteľnú zimnicu a bolesti nôh ....cítim sa ako by ma prešiel vlak ...aj na zvracanie ma napína, bolesti v podbrušku a krížoch ....toto som este nezažila..prvy krat take nieco...som si myslela dnes ze lezie na mna nejaka poriadna viróza alebo čo ...ked mi nebude zajtra lepsie padam k doktorovi....to si telo robi asi srandu zomna ze PMS? Take? No neviem neviem ..ma niekto z vas s tym skúsenosť? ..ta zimnica bola neuveriteľná ..klepala som zubami cely den ..prelezala som dnes v posteli lebo aj tie nohy ma strašne boleli...zobrala som poriadne silnú tabletku tak uz mi je lepsie

letfenixa
31. aug 2023

@elizabetkamelissa mavam zimnicu ako priznak PMS, ale nie tak dlho pred periodou, tak 2 dní pred. Mavam aj bolesti hrdla, ktoré zázračne prestanú s nástupom menstruacie.

elizabetkamelissa
31. aug 2023

Čaute tak nakoniec ja mam nejaky virus ..boli ma cele telo ..bola som dnes u doktorky....som nespala celu noc kvoli bolestiam celého tela a zimnici ...idem spat 😴