Po pôrode mi vyšla zlatá žila

4. feb 2022

Ahojte, po porode mi vysla zlata zila ktora sa stiahla potom ale teraz som mala zle travenie do toho hnacky a zapchy a podrazdilo mi to a teraz mi to krvaca a boli to.. co mi urcite zaberie .. pomozte

vanda323
4. feb 2022

Tak určite smer MUDr. Ale tak môžeš skúsiť sedieť vo vani v dubovej kôre.

ladycat2021
4. feb 2022

kym pojdes k lekarovi, tak skus nejaky krem a capiky + ta dubova kora ako poradila
@vanda323

marienkakf
4. feb 2022

Skús si kúpiť Avenoc 🙂

jjanulienka
4. feb 2022

Určite cipky, mne po druhom pôrode už nestačila dubová kôra ani krém ale cipky to vyriešili👌

kiwi3
4. feb 2022

ja tiez odporucam avenoc, aj ked je to homeopatikum, tak sa mi zda, ze z tych cipkov pomahaju najviac. pripadne potom este mastu capiky

maris5
4. feb 2022

Ja si davam faktu cipky. A raz ked sa odhodlam pojdem aj na gastro. Len zas mi da vsetky hadice, kam sa len da. A naposledy mi povedala, ze ma nechce vidiet aspon 5 rokov. A zvazovala som aj ich odstranenie.

sojorez
5. feb 2022

Oplachy v dubovej kore, sedacie kupele po porode by som nerobila. Ak je zila opuchnuta, spokojne aj na poporodnu vlozku naliat odvar z dubovej kory, dat do chladnicky a taku chladnu prilozit na konecnik, aby odpuchla. Mastit kremami (factu, avenoc...). Samozrejmostou je hygiena po stolici a po odpuchnuti sa snazit jemne vtlacit naspat.